رویـدادهـا

پارک فناوری پردیس اعلام کرد:

پیش ثبت‌نام بيست و پنجمین نمايشگاه بين‌المللی ايران هلث از ۴ بهمن ماه

پیش ثبت‌نام بيست و پنجمین نمايشگاه بين‌المللی ايران هلث از ۴ بهمن ماه

پیش ثبت‌نام بيست و پنجمین نمايشگاه بين‌المللی تجهيزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمايشگاهی (ایران هلث ۱۴۰۳) از ۴ بهمن ماه آغاز می‌شود. این نمایشگاه در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به مدت چهار روز توسط پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، زمان پیش ثبت‌نام بيست و پنجمین نمايشگاه بين‌المللی تجهيزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمايشگاه (ایران هلث ۱۴۰۳) اعلام شد.
بر اساس این اطلاعیه، با عنایت به مجوز صادره از سوی سازمان توسعه تجارت ایران، پیش ثبت نام بيست و پنجمین دوره نمايشگاه ایران هلث از ۴ بهمن ماه و از طریق سامانه iranhealth2024.ir آغاز می‌شود.
متقاضیان شرکت در این دوره از نمایشگاه، لازم است شرایط حضور و ثبت‌نام را در سایت نمایشگاه مطالعه و مستندات مربوطه را در مراحل ثبت‌نام بارگذاری نمایند. متقاضیان با آگاهی کامل از آخرین الزامات و تغییرات تعرفه‌های اعلام شده، در صورت دارا بودن شرایط، می‌توانند برای حضور در دوره بیست و پنجم نمایشگاه اقدام نمایند.
لازم به ذکر است، نمايشگاه بين‌المللی تجهيزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمايشگاهی محلی برای عرضه آخرين توليدات و دستاوردهای شرکت‌های ايرانی و خارجی است. همچنین نشست‌های B2B متنوع و بازديد هيات‌های تجاری بين‌المللی در گروه‌های مختلف برنامه‌ريزی شده است.

ارسال دیدگاه

عناوین مرتبط

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1654120837

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir