رویـدادهـا

فصلنامه

فصلنامه پارک فناوری پردیس که هم‌اکنون چهاردهمین سال انتشار خود را سپری می‌کند؛ زمینه‌ای برای اطلاع‌رسانی آخرین رویدادها و دستاوردهای پارک فناوری پردیس و شرکت‌های دانش بنیان عضو محسوب می‌شود. این نشریه در پایان هر فصل برای مخاطبین خاص از جمله روسای قوا، وزرا و مدیران ارشد دولتی، مدیران دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، مدیران پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد، بنگاه‌ها و شرکت‌های بزرگ صنعتی و مالی و شرکت‌های دانش بنیان ارسال می‌شود. جامعه مخاطبین این فصلنامه به بیش از هزار مشترک می‌رسد.

فصلنامه پارک فناوری پردیس، حاوی مطالبی از قبیل مقالات علمی در حوزه مدیریت فناوری و تجاری‌سازی، معرفی آخرین تحولات در حوزه فناوری کشور، بازار فناوری، دستاوردهای شکرت‌های عضو پارک، مصاحبه با مدیران عامل شرکت‌های عضو پارک، گزارش رویدادهای ملی و بین المللی پارک، گزارش‌های خبری، اخبار و بخش بین‌الملل می‌باشد.

این نشریه در بخش تامین محتوا با همکاری و مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان عضو و نیز دانشجویان و پژوهشگران حوزه‌های مختلف مدیریت فناوری و مراکز وایسته از جمله فن‌بازارهای منطقه‌ای، مراکز رشد اقماری و سایر مراکز وابسته به پارک فناوری پردیس منتشر می‌شود.

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1654120837

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir