رویـدادهـا

با هدف جذب سرمایه انسانی برای شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس

ثبت‌نام دومین دوره طرح دستیار فناوری آغاز شد

ثبت‌نام دومین دوره طرح دستیار فناوری آغاز شد

ثبت‌نام دومین دوره طرح دستیار فناوری با هدف جذب سرمایه انسانی لازم برای شرکت های فناور و دانش بنیان پارک فناوری پردیس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، ثبت‌نام شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور عضو پارک فناوری پردیس در دومین دوره طرح دستیار فناوری آغاز شد. این طرح با حمایت معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم و پارک فناوری پردیس و با هدف آشنا کردن دانشجویان با فضای واقعی کار در حین تحصیل و جذب سرمایه انسانی لازم توسط شرکت ها از بین دانشجویان برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، در این طرح دانشجویان پس از مصاحبه و گزینش توسط شرکت های فناور و دانش بنیان، یک دوره زمانی ۶ ماهه کار دانشجویی را در شرکت‌های فناور و دانش بنیان می‌گذرانند و در آن مبلغ ماهیانه یک میلیون تومان به دانشجویان کاردانی و کارشناسی، ۲ میلیون تومان به دانشجویان ارشد و ۳ میلیون تومان به دانشجویان دکتری پرداخت می‌شود.
واحدهای دانش‌بنیان و فناور متقاضی عضو پارک فناوری پردیس برای ثبت‌نام در دومین دوره این طرح و بهره‌مند شدن از مزایای آن می‌توانند از طریق آدرس سایت http://www.parkintern.ir اقدام نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02176251073 تماس حاصل نمایند.
گفتنی است مهلت ثبت‌نام شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور عضو پارک فناوری پردیس در این طرح تا ۲۰ شهریور می‌باشد. همچنین از آنجا که ظرفیت این طرح محدود بوده، اولویت با شرکت‌هایی می‌باشد که زودتر ثبت‌نام نمایند.

ارسال دیدگاه

عناوین مرتبط

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1654120837

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir