رویـدادهـا

کارگاه‌های تخصصی، تور فناورانه و ایستگاه کار در ایران هلث

برگزاری بیش از 60 رویداد حوزه سلامت در ایران هلث 1403

برگزاری بیش از 60 رویداد حوزه سلامت در ایران هلث 1403

با دیگران به اشتراک بگذارید

همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران هلث 1403، بیش از 60 کارگاه و پنل تخصصی در حوزه های مختلف صادراتی، حقوقی و کسب و کار توسط شبکه فن بازار ملی ایران برگزار می شود. برگزاری بوت کمپ های تخصصی، تور فناورانه و ایستگاه کار از دیگر برنامه های جانبی ایران هلث 1403 است. رویداد سرمایه‌گذاری تکنووست سلامت نیز در این نمایشگاه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در نمایشگاه ایران هلث 1403، شبکه فن بازار ملی ایران پنل ها و کارگاه های مختلفی را برگزار می کند. اصول و فنون مذاکرات بین المللی، اصول تهیه و تنظیم قراردادهای بین المللی، بررسی بازار تجهیزات پزشکی قزاقستان، آشنایی با رویه صادرات و اسناد مورد نیاز، روشها، مراحل و ضوابط حمل و نقل بین المللی، اصول حضور در مناقصات بین المللی و نسل جدید تبلیغات و بازاریابی در صنعت سلامت از جمله این کارگاه هاست.
از دیگر نشست های این نمایشگاه می توان به دیجیتال مارکتینگ، ارزیابی رفتار خریداران بین المللی، قیمت گذاری کالای صادراتی، ثبت محصولات در فدراسیون روسیه و ورود به بازارهای خلیج فارس اشاره کرد.
بررسی بازارهای کشورهای مختلف از جمله عراق، سوریه، ارمنستان، ترکیه و پنل حمایت های صادراتی حوزه سلامت و روش های پیاده سازی usability در تجهیزات پزشکی بر اساس EN62366-1 از دیگر برنامه هایی است که همزمان با برگزاری ایران هلث 1403 برگزار می شود.

همچنین بیش از ۳۰ کارگاه تخصصی آموزشی در حوزه‌های مختلف تجارت بین‌المللی، استانداردهای سلامت، توسعه فناوری‌های مربوط به حوزه سلامت و استراتژی‌های بنگاهداری، رویه‌های صادرات به کشورهای مختلف، دیجیتال مارکتینگ و اصول مطالعه بازار در حاشیه این رویداد به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. با توجه به حضور بیش از ۲۰۰ تاجر از کشورهای افغانستان، ازبکستان، تاجیکستان، عراق، ترکیه، روسیه، ارمنستان، بلاروس، آفریقای جنوبی ،اندونزی، چین، سنگاپور، نروژ ، سوریه، پاکستان، هند، کنیا و سایر کشورها، سامانه جامع ثبت نام شرکت‌های حاضر در این رویداد و ملاقات B2B با مهمانان خارجی تهیه شده تا ملاقات‌های تجاری به بهترین شکل ممکن و به شکل حرفه‌ای در این رویداد برگزار شود. 

دوره های آموزشی تخصصی توانمندسازی فشرده (بوت کمپ) و تور فناورانه
دوره های آموزشی تخصصی توانمندسازی فشرده (بوت کمپ) نیز حین 4 روز برگزاری نمایشگاه با رویکرد آشنایی با صادرات و رقابت پذیری با رقبای بین المللی برنامه ریزی شده است.  همچنین رویداد تور فناورانه نیز برای ایران هلث 1403 برنامه ریزی شده است. این رویداد فرصتی برای آشنایی با دستاوردهای حوزه سلامت و فرصت های اشتغال در این حوزه است. 

رویداد سرمایه‌گذاری تکنووست سلامت
از دیگر برنامه های همزمان با ایران هلث ،1403 رویداد تکنووست سلامت است که با هدف ایجاد فرصت سرمایه‌گذاری در طرح‌های متقاضی سرمایه در حوزه سلامت برگزار می شود. در مسیر این رویداد، خدمات توانمندسازی و منتورینگ به صاحبین طرح‌های منتخب ارائه می‌شود و با برگزاری کارگاه‌ ارائه مؤثر، طرح‌های منتخب برای ارائه به سرمایه‌گذاران در روز رویداد، آماده می‌شوند.

ایستگاه کار محل تلاقی کارفرما و کارجو
یکی از مهمترین موضوعات روز دنیا در حوزه تولید محصولات فناورانه، اهمیت سرمایه انسانی و همچنین نیاز شرکتها به جذب استعدادهای برتر است. با توجه به تجربه موفق برگزاری ایستگاه کار در نمایشگاه اینوتکس، این رویداد برای اولین بار در نمایشگاه ایران هلث 1403 با هدف معرفی نیروی مستعد جویای کار به شرکتهای حاضر در نمایشگاه ایران هلث که در حقیقت بهترین ها و برترین های این صنعت هستند اجرا خواهد شد.
بر اساس این گزارش، بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی از شنبه ۲۹ اردیبهشت 1403 به همت پارک فناوری پردیس در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1654120837

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir