اخبار
07-10-1396
مركز فن‌بازار ملي ايران برگزار مي‌كند:

فستيوال نوآوري‌هاي صنعت رنگ و رزين به همت مركز فن‌بازار ملي ايران و همكاري موسسه پژوهشي علوم و فناوري رنگ و پوشش، شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري 15مهرماه برگزار مي شود.

مهندس اکبر قنبرپور رييس مركز فن¬بازار ملي ايران گفت: فستيوال نوآوري‌هاي صنعت رنگ و رزين به عنوان نهمین فستيوال بازار دارايي فكري همزمان با نمايشگاه بين‌المللي رنگ در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران سالن كنفرانس شماره 1 برگزار مي‌شود.

قنبرپور با اعلام این خبر افزود: مركز فن‌بازار ملي ايران به عنوان بستر تبادلات فناوري و نوآوري كشور درصدد است كه با برگزاري رويدادهاي عرضه نوآوري در حوزه‌هاي تخصصي مختلف زمينه را براي تجاري‌سازي دستاوردهاي فناوران و نوآوران كشور با رويكرد جذب سرمايه و يا فروش دانش‌فني تسهيل نمايد.

در اين راستا حوزه‌هاي مختلف صنعتي مورد بررسي قرار گرفته و با توجه به ظرفيت طرح‌ها و نوآوري‌ها از يك سو و توانمندي و نوآوري‌پذيري بنگاه‌ها در خصوص برگزاري فستيوال عرضه نوآوري در آن حوزه‌هاي تخصصي تصميم گرفته مي‌شود.

يكي از اين بسترها بازار دارايي فكري مي‌باشد كه با هدف كمك به فروش و جذب سرمايه‌ براي دارايي‌هاي فكري ثبت‌شده كشور در بستر امن و مطمئن بورس با همكاري سازمان بورس و شركت فرابورس ايران و حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري تأسيس شده است و فستيوال هاي عرضه نوآوري با هدف توسعه تبادلات در اين بستر طرح‌ريزي شده است.

قريب به بيش از 70 نوآوري براي عرضه در اين فستيوال اعلام آمادگي كرده‌اند. اين نوآوري‌ها طي چند نوبت توسط ارزيابان علمي و متخصصاني از بنگاه‌هاي صنعتي ارزيابي شده و 7 نوآوری منتخب در روز رويداد براي مخاطبان به صورت حضوري ارائه خواهند شد و اطلاعات بقيه نوآوري‌ها تحت قالب كتابچه‌اي در اختيار سرمایه گذاران و صنعتگران قرار مي گيرد.

انعقاد 18 قرارداد سرمايه‌گذاري روي اختراعات به ارزش بيش از 150 ميليارد ريال از نتايج برگزاري اين رويدادها بوده و چندين قرارداد سرمايه‌گذاري ديگر نيز در حال انعقاد مي‌باشد.

علاقمندان مي‌توانند براي دريافت اطلاعات بيشتر به سايت فستيوال به نشاني www.techfestival.ir مراجعه نمايند.  • بازدیدکنندگان: 885
  • (رتبه بندی جاری 4.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 2 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ