اخبار
10-14-1393
با هدف تشریح کلیات طرح ليزينگ محصولات دانش بنيان و آموزش نحوه استفاده از اين تسهيلات به شرکت های دانش بنیان در حال برگزاری است

صبح امروز یکشنبه 14 دی ماه 93، با حضور بیش از 300 شرکت دانشبنیان و نوپا همايش«توسعه بازار فناوري، تشريح طرح ليزينگ محصولات دانش‌بنيان» با محوریت پارک فناوری پردیس و مرکز فن بازار ملی ایران در سالن اجتماعات دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران آغاز به کار نمود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این همایش که با هدف تشریح کلیات طرح ليزينگ محصولات دانشبنيان، نحوه استفاده از اين تسهيلات، شرايط تسهيلات و ... و آشنایی شرکتهای دانش بنیان تایید صلاحیت شده با فرآیندهای این طرح برنامهریزی شده است؛ مهندس قنبرپور رییس مرکز فن بازار ملی ایران به معرفی فن بازار و ساختار آن پرداختند و توضیحاتی پیرامون روند لیزینگ محصولات دانش بنیان و نمایشگاه ویژه محصولات دانش بنیان ارائه نمودند.

سخنران بعدی، مهندس میرامینی رییس صندوق توسعه فناوری های نوین و کارگزار طرح لیزینگ محصولات دانش بنیان بودند که با توجه به نقشی که این صندوق در اجرای این طرح دارد اطلاعاتی در مورد تاثیرات طرح لیزینگ در توسعه بازار محصولات دانشی ارائه و مولفههای بهرهمندی شرکتهای دانشبنیان از مزایای این طرح را توضیح دادند.

در ادامه این همایش، هم اکنون پنلی با حضور دکتر شاهوردی معاون صندوق نوآوری و شکوفایی، مهندس صابری معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس و مهندس میرامینی رییس صندوق توسعه فناوریهای نوین  بهمنظور رفع ابهامات و پاسخگویی به پرسشهای شرکتهای دانشبنیان حاضر در این نشست در حال برگزاری است.

شایان ذکر است که طرح ليزينگ محصولات دانشبنيان از اواسط سال جاري با هدف تحريك تقاضا و توسعه بازار محصولات شركتهاي دانشبنيان با استفاده از منابع صندوق نوآوري و شكوفايي و حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري آغاز شده است.
  • بازدیدکنندگان: 2712
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ