اخبار

کارگاه آموزشی آنلاین «آشنایی با ابزارها و راهکارهای غلبه بر چالش‌های دورکاری در شرکت‌ها» روز چهارشنبه 27 فرودین ماه دی ماه از ساعت 10 تا 13 برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک با همکاری شرکت «پیشگامان کیفیت گستر آرمان» اولین کارگاه آموزشی سال جدید را برگزار می‌کند. این کارگاه آموزشی با عنوان دوره آموزشی مجازی «آشنایی با ابزارها و راهکارهای غلبه بر چالش‌های دورکاری در شرکت‌ها» با توجه به عدم برگزاری اجتماعات در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا، به صورت مجازی در روز روز چهارشنبه 27 فرودین ماه دی ماه از ساعت 10 الی 13 برگزار می‌شود.

«اهمیت و ضرورت دورکاری»، «ریسک‌ها و چالش‌های اجرایی»، «راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات»، «معرفی چند ابزار مفید و کاربردی»، «راهکارهای مدیریتی» و «ملاحظات و نکات اجرایی» محورهای آموزشی این کارگاه را تشکیل می‌دهند.

«محمد مهدی کاشف» دارایدکتری مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه ملی سئول، همبنیان‌گذار، عضو هیئت مدیره و مدیر تحول دیجیتال پلتفرم سوییچ(switch.ir)،بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره شرکت تحول دیجیتال پانوسا، با سابقه مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، نمایندگیاتاق ایران در کمیتهتجارت الکترونیکی و کمیسیوناقتصادی و اجتماعیآسیا و اقیانوسیه سازمان ملل (UNESCAP) ، مدیریت پروژه‌های تبادل گواهی مبدا الکترونیکی ایران و کره جنوبی، ایران و ترکیه، انباره داده (Data warehouse) اتاق ایران، سامانه B2Bهیات‌های تجاری بین‌المللی، عضویت کمیته راهبردی فاوا اتاق ایران و تدریس دوره‌های مدیریت فناوری اطلاعات در سازمان مدیریت صنعتی، تدریس این کارگاه را بر عهده خواهد داشت.

هزینه ثبت‌نام در این کارگاه برای اعضای شرکت‌های عضو بخش اراضی و استیجاری پارک فناوری پردیس 60 هزار تومان، اعضای شرکت‌های مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس 30 هزار تومان، اعضا و کارکنان سایر پارک‌ها و مراکز رشد 75 هزار تومان و مخاطبان آزاد 100 هزار تومان، تعیین شده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس https://evand.com/events/workonline مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 9:00 الي18:00 با شماره تلفن‌های؛ 76251429-021 و 09219564547 با کارگزار برگزاری رویداد (شرکت پیشگامان کیفیت) تماس بگیرند.
  • بازدیدکنندگان: 201
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ