اخبار
05-04-1399
کارکنان شرکت های عضو پارک به زودی می‌توانند از این خدمات استفاده کنند

«حمیدرضا باقیان» سرپرست اداره کل توسعه خدمات عمومی پارک فناوری پردیس خبر داد:‌ به زودی 30 درصد از سیستم حمل و نقل پارک فناوری پردیس به شرکت تپ‌سی واگذار خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، حمیدرضا باقیان با اعلام این خبر گفت: طی مذاکراتی که با شرکت تپ‌سی انجام داده‌ایم، بنا شده که سیستم حمل و نقل پارک، به این شرکت واگذار شود. بر این اساس، ابتدا 30 درصد از حمل و نقل به این شرکت واگذار می‌شود و سرویس‌های قدیمی نیز در کنارش به فعالیت خواهند پرداخت. در نهایت، طی فرآیندی تمام سیستم حمل و نقل پارک به تپ‌سی واگذار خواهد شد.

وی ادامه داد: برای احصای نقاط پر رفت و آمدِ اعضای پارک در شهرهای تهران، پردیس، رودهن و بومهن، میان تمامی افرادی که از سرویس‌ها استفاده می‌کنند، پرسشنامه پخش کرده‌ایم. برای تمامی کسانی که پرسشنامه را پر کرده‌اند، پیامکی ارسال شده که برای فعال‌سازی این خدمت از طریق اپلیکیشن تپ‌سی، عدد 99 را به شماره 100096 ارسال کنند.

باقیان در مورد زمان شروع کار تپ‌سی در پارک فناوری پردیس گفت: به محض شناسایی کامل نقاط پر رفت و آمد، سرویس‌های تپ‌سی در قالب ماشین‌های سواری، ون و مینی‌بوس کار خود را شروع خواهند کرد. متقاضیانِ استفاده از این سرویس می‌توانند برای استفاده از این سرویس، تعداد روزهای مختلفی را در اپلیکیشن انتخاب کرده و بر اساس آن برنامه‌ریزی کنند.


  • بازدیدکنندگان: 79
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ