اخبار


پانزدهمین نشست سراسری فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی به منظور بررسی آخرين فعاليت‌ فن‌بازارها و هم‌افزایی و هماهنگی‌های بیشتر روز 9 آذر ماه 1399 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در اين نشست نمایندگانی از این مجموعه، نمایندگان فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی، سازمان صنايع كوچك و شهرک‌های صنعتی ايران، وزارت عتف و تعدادی از تأثیرگذاران اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور حضور خواهند داشت. طی این رویداد آخرين وضعيت طرح جهش تجارت فناوری و تجربيات حاصل از اقدامات انجام شده در راستای توسعه و رونق بازار فناوری كشور به اشتراک گذاشته می‌شود.

بخش عمده‌ای از اين نشست به اقدامات فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی و بيان تجربيات حاصله اختصاص دارد. همچنین در این نشست، موضوعاتی از قبیل «معرفی مدیران و کارگزاران جدید شبکه فن‌بازار ملی ایران»، «بيان تجربيات موفق سازمان صنايع كوچك و شهرك‌های صنعتی ايران»، «فعالیت‌ها و برنامه‌های پیش‌روی مرکز شتابدهی نوآوری پارک فناوری پردیس»، «برنامه‌های آتی هفته‌نامه شنبه در اکوسیستم نوآوری کشور» و «تجربه جذب سرمایه استارتاپ جیبیت» بخش دیگری از این نشست خواهد بود.

 

لازم به ذكر است شبکه فن‌بازار ملی ايران بر اساس نقشه جامع علمی کشور و با ابلاغيه شورای عالي انقلاب فرهنگی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وظيفه ساماندهی فن‌بازارهای عمومي و ایجاد فنبازارهای تخصصی در حوزه‌های اولويت‌دار كشور را به عهده دارد. تاکنون 23 فن بازار منطقه‌ای در 23 استان کشور و نيز 3 فن‌بازار تخصصی ایجاد شده و نشست‌های سراسری فن‌بازارها به صورت دوره‌ای و در راستای همکاری و هم‌افزایی بين اين فن‌بازارها و کارگزاران تجارت فناوری برگزار می‌شود.

 


  • بازدیدکنندگان: 45
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ