اخبار
05-11-1395
رئیس پارک فناوری پردیس در بازدید استاندار و مسئولان استان ایلام:

رئیس پارک فناوری پردیس گفت: ما در این پارک هیچ گونه محدودیتی در انتقال تجربیات خود نداریم و هر تجربه‌ای که در اینجا اندوخته شده است، می‌تواند به دیگران انتقال یابد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مهدی صفاری‌نیا در بازدید مسئولان استان ایلام از این پارک اظهار داشت: ارائه خدمات، انتقال تجربیات و حمایت وظیفه ما است، در همه بخش‌ها خصوصاً مراکز شتابدهی و فن بازار ملی آماده هرگونه همکاری و کمک هستیم.

محمدرضا مروارید استاندار ایلام نیز با اشاره به وجود پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان در این استان گفت: ایجاد این ساختارها اتفاق خوبی است و امیدورایم در ارتباطاتی که شکل می‌گیرد، شاهد ساماندهی ایده‌ها و اختراعات در سطح استانی باشیم.

وی ادامه داد: استعداد‌های بسیاری در دانشگاه‌های استان داریم و در سال‌های اخیر شاهد شکل‌گیری شرکت‌های دانش‌بنیان در ایلام هستیم و پارک فناوری پردیس که طی سالیان تأسیس خود تا کنون پیشرفت‌های قابل توجه‌ای داشته، می‌تواند در این خصوص به ما کمک کند.

شایان ذکر است؛ در این بازدید که علاوه بر استاندار، رئیس بنیاد نخبگان و رؤسای دانشگاه‌های استان ایلام نیز حضور داشتند، پارک فناوری پردیس و مأموریت‌های ملی و بین‌المللی آن، مرکز رشد فناوری نخبگان، مرکز شتابدهی و نوآوری، شرایط ایجاد شتابدهنده‌ها به حضار معرفی شد.

  • بازدیدکنندگان: 1404
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ