اخبار
10-02-1393
با حضور مدیران انتقال فناوری و امور بین‌الملل پارک آندولوسیا و تعدادی از شرکت‌های دانش‌بنیان این پارک برگزار شد

نشست مشترک پارک فناوری پردیس و پارک فناوری آندولوسیا از طریق ویدیوکنفرانس

با هدف بررسی زمینه‌های همکاری پارک فناوری پردیس و پارک فناوری آندولوسیا اسپانیا، روز سه‌شنبه 25 آذر 93، نشست مشترکی به‌صورت ویدیو کنفرانس میان نمایندگان دو پارک فناوری برگزار شد.

به‌گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در ابتدای این نشست، که با حضور مدیران انتقال فناوری و امور بین‌الملل پارک آندولوسیا و تعدادی از شرکت‌های دانش‌بنیان این پارک ونیز حضور مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل و جمعی از مدیران شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس برگزار شد؛ نمایندگانی از شرکت‌های پارک آندولوسیا در بخش‌های امور مالی و حقوقی، طراحی ساختمان و طراحی شهری، تجهیزات پزشکی و مکمل‌های دارویی به تشریح فعالیت‌های خود پرداختند و زمینه‌های همکاری و تعاملات دو جانبه را مورد بررسی قرار دادند.

در ادامه این نشست، توضیحاتی در خصوص محصولات شرکت میم‌دارو و حوزه‌های فعالیت آن و نیز شرکت مدیریت صادرات فناوری ایران از طرف مدیران این دو شرکت ارائه شد.

در پایان این نشست توافقاتی در خصوص حضور در رویدادهای مرتبط در دو کشور، معرفی فرآیندهای حمایت از نوآوری ایران در اسپانیا و نیز انجام تبادلاتی با موضوع آشنایی با توانمندی‌های حوزه فناوری دو کشور به انجام رسید.


  • بازدیدکنندگان: 1618
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ