اخبار

مهلت شرکت در فراخوان انتخاب متخصصان برگزیده شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، پارک فناوری پردیس با هدف تکریم مقام نخبگان، اقدام به انتخاب برترین متخصصان شاغل در شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس می‌کند. این اقدام با هدف «ايجاد بستري مناسب جهت تكريم مقام والاي متخصصان و نخبگان عرصه علم و فناوري، شناسايي» و «تجلیل از فناوران و نوآوران و ايجاد انگيزه در مخترعان، مبتكران، نوآوران و فن‌آفرينان» انجام می‌شود.

در همین راستا از مدیران عامل شرکت‌های عضو درخواست می‌شود، برای هر کدام از کارکنان یا اعضای هیئت مدیره‌ی مد نظر خود، فرم مشخصات را پر کرده و آن را به پیوست یک نامه رسمی به اداره کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس ارسال کنند. مهلت ارسال فرم‌ها تا روز سه‌شنبه اول بهمن ماه است. از میان کاندیداهای معرفی شده، سه نفر برتر انتخاب شده و در مراسمی از ایشان تقدیر خواهد شد.

«سوابق برجسته تحصیلی و آموزشی»، «مقالات و کتب تألیفی»، «تجربه کاری برجسته و مهم در حوزه فناوری و نوآوری»، «نقش فرد در تولید و توسعه خدمات یا محصولات شرکت (مهم‌ترین معیار)»، «افتخارات و جوایز علمی و تخصصی داخلی و بین‌المللی»، «عضویت در مجامع، انجمن‌ها و تشکل‌ها و بنیادهای علمی و تخصصی داخلی و بین‌المللی» معیارهایی هستند که مدیران عامل لازم است برای معرفی متخصصان برگزیده خود، مد نظر قرار دهند. همچنین لازم است مدیران شرکت‌ها برای معرفی افراد مورد نظر خود دو نکته «اشتغال فرد برگزیده شرکت در حال حاضر در محل پارک» و «معرفی صرفاً از بین متخصصین فنی شاغل در شرکت که نقش موثری در توسعه محصولات و خدمات شرکت داشته‌اند»را، در نظر بگیرند. سقف تعداد معرفی افراد برگزیده برای شرکت‌های اراضی 3 نفر، برای شرکت‌های استیجاری 2 نفر و برای شرکت‌های مستقر در مرکز رشد، 1 نفر است.

شایان ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 76250250 داخلی 2335 (آقای اشکانی) تماس گرفته و جهت دریافت فرم معرفی متخصص برتر، بهاینجامراجعه کنند.


  • بازدیدکنندگان: 291
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ