اخبار


معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با حضور در مرکز نوآوری امید از تیم‌های فناور فعال در حوزه فرهنگ و رسانه و همچنین بخش‌های گوناگون این مرکز بازدید کرد.


به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با حضور در مرکز نوآوری امید از بخش‌های گوناگون و تیم‌های فعال این مرکز دیدن کرد.


ستاری با فعالیت های تیم‌های حاضر در این مرکز که دوره پیش‌شتاب‌دهی را پشت سر می‌گذارند و در قالب‌های مستند، انیمیشن، موشن گرافیک، نماهنگ،خدمات تصویری و همچنین سرویس‌های محتوایی برای ایجاد و توسعه یک کسب و کار فناورانه اقدام می‌کنند آشنا شد و در خصوص فعالیت آن‌ها گفت و گو گرد.


در این مرکز نوآوری که آیین آغازین نخستین دوره شتابدهی خود را بهمن‌ماه سال گذشته آغاز کرد، 6 تیم در فرآیند شتابدهی قرار گرفتند و با حضور در کارگاه‌های تخصصی ضمن با ابعاد مختلف شکل دادن به یک کسب و کار چند رسانه‌ای و آشنایی با ویژگی‌های حوزه رسانه و تولید محتوا در مسیر فعالیت فناورانه این حوزه قرار می‌گیرند.


بر اساس این گزارش مهدی صفاری نیا، رییس پارک فناوری پردیس، كاظمي مديرعامل شتابدهنده جلالي ريس هيت مديره، پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری  و حسین صابری معاون توسعه فناوري در این بازدید ستاری را همراهی کردند.

  • بازدیدکنندگان: 1097
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ