اخبار
05-14-1399
بیست و دومین فن‌بازار منطقه‌ای شبکه فن‌بازار ملی ایران

فن‌بازار منطقه‌ای گیلان به عنوان بیست و دومین فن‌بازار منطقه‌ای کشور با حمایت شـبکه فن بازار ملی ایران، پـارك فناوری پردیس و پارک علم و فناوری گیلان افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، شبکه فن‌بازار ملي ايران، پیرو توافقات شـبکه فن‌بازار ملی ایران مبنی بر راه انـدازی فن‌بـازار منطقه‌ای استان گیلان بـا تولیت پـارك علم و فناوري استان گیلان، دفتر فن‌بازار در این منطقه ایجاد و راه‌اندازی شد. آقاي«صابری»به‌عنوان‌ مـدیر فن‌بازار منطقه‌ای اسـتان معرفی گردید.

این مراسم با حضور «اکبر قنبرپور» معاون نوآوری پارک فناوری پردیس، «محمدصالح خالقی» دبیر شبکه فن‌بازار ملی ایران، «فرزام صفت» معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان، «علی باستی» رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان، «کمال محمدی» عضو شورا و مشاور شبکه فن‌بازار ملی ایران و جمعی از مدیران استانی و اساتید افتتاح شد.

 با توجه به رسالت شبکه فن‌بازار جهت فعال‌سازی بخش خصوصی کلیه فعالیت‌های اجرایی این حوزه توسط کارگزار منطقه‌ای این فن‌بازار انجام می‌شود. در کنار این افتتاج نخستين جلسه شورا به ریاست معاون استانداری گیلان برگزار گردید و آئین نامه و برنامه‌های عملیاتی سال 99 فن‌بازار منطقه‌اي استان گیلان مصوب شد.

برگزاري جلسه معارفه عمومي برنامه‌ها و خدمات فن‌بازار منطقه‌اي، تحويل زيرساخت نرم‌افزاري فن‌بازار با حضور نمايندگان دستگاه‌هاي مرتبط با حوزه علم و فناوري از جمله برنامه‌هاي مراسم افتتاحيه این فن‌بازار منطقه‌اي بود.

شایان ذکر است به استناد تكاليف مندرج در نقشه جامع علمي كشور و ابلاغيه شورای عالی انقلاب فرهنگي و معاونت علمی و فناوری رياست جمهوری، مسئوليت ايجاد و ساماندهی فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصي در كشور را بر عهده دارد که تا کنون 22 فن‌بازار منطقه‌ای و 3 فن‌بازار تخصصی افتتاح شده است و فن‌بازار گیلان، بیست و دومین دفتر منطقه‌ای فن‌بازار است.  • بازدیدکنندگان: 95
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ