اخبار
11-28-1396
به همت فن‌بازار منطقه‌اي استان كرمان و با همكاري مركز فن‌بازار ملي ايران؛

فستيوال نوآوري‌هاي صنعت‌سلامت به همت فن‌بازار منطقه‌اي استان كرمان و با همكاري مركز فن‌بازار ملي ايران و حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري، نهم اسفند‌ماه در اتاق بازرگانی كرمان برگزار مي‌شود.

اكبر قنبر‌پور رييس مركز فن‌بازار ملي ايران با اعلام اين خبر افزود: فستيوال نوآوري‌هاي صنعت سلامت سيزدهمين فستيوال عرضه نوآوري‌ است و براي دومين بار است كه اين رويداد در خارج از تهران برگزار مي‌شود.

وي افزود: فراخوان اين رويداد در پاييز ارسال شده و بيش از 140 نوآوري به دبيرخانه ارسال شد. از اين ميان پس از دو مرحله ارزيابي نهايتا 8 طرح منتخب براي ارائه در روز فستيوال انتخاب شده‌اند. برگزاري دوره آموزشي ارائه به سرمايه‌گذاران، بررسي ابعاد بازار و مالي طرح‌ها و كمك به تهيه فايل پرزنت از جمله اقداماتي است كه براي آماده‌سازي مخترعان اين طرح‌هاي منتخب جهت ارائه در روز فستيوال انجام مي‌شود.

قنبرپور با اشاره به اينكه فستيوال‌هاي عرضه نوآوري محلي براي تعامل مستقيم ميان صاحبان سرمايه و صنعتگران با صاحبان طرح و نوآوري‌است افزود: با همت فن‌بازار منطقه‌اي استان كرمان و كارگزار تبادل فناوري ارتباطات وسيعي با سرمايه‌گذاران و صنعتگران حوزه سلامت گرفته شده و پيش‌بيني مي‌شود تعامل خوبي در اين عرصه صورت پذيرد.

خاطر نشان می سازد در بازار دارایی فکری تاکنون قراردادهایی بالغ بر 270 میلیارد ریال منعقد شده است و رویدادهای عرضه نوآوری به رسوخ هرچه بیشتر نوآوری ها و اختراعات به صنایع کمک خواهد کرد.

  • بازدیدکنندگان: 722
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ