اخبار
04-14-1399
در اجلاس ساليانه و جشنواره برترين‌هاي پارك فناوري پرديس

مقدمه

«اجلاس ساليانه و جشنواره برترين‌هاي پارك فناوري پرديس» هر ساله با هدف ارائه گزارش يكساله عملكرد پارك، آگاهي از آخرين اقدامات و دستاوردهاي شركت‌هاي عضو، رونمايي از دستاوردهاي برجسته فناورانه، انتخاب برترين شركت‌هاي عضو پارك و سازمان و اشخاص حقوقي همكار در زمينه‌هاي مختلف با حضور مديران ارشد شركت‌ها و نمايندگان برخي از سازمان‌هاي دولتي و صنعتي مرتبط با فعاليت‌هاي پارك برگزار مي‌شود. رونمايي از آخرين دستاورهاي فناورانه شركت هاي عضو نيز يكي از برنامه‌هاي اصلي اين رويداد است.

در شهريورماه سال جاري و در هجدهمین اجلاس ساليانه و جشنواره برترين‌هاي پارك فناوري پرديس نيز همانند هر سال ناظر بر رونمايي از آخرين دستاوردهاي برتر فناورانه شركت‌هاي عضو پارك فناوري پرديس خواهد بود. بر اين اساس و طبق روندهاي پيش‌بيني شده براي ارزيابي محصولات، طي اين فراخوان از شركت‌هاي متقاضي كه دستاوردهاي جديدي در توليد محصولات دانشي حوزه‌هاي مختلف فناوري داشته‌اند دعوت مي‌شود تا در فرايند انتخاب برترين محصولات و دستاوردهاي فناورانه پارك مشاركت نمايند.


شاخص‌هاي موثر در انتخاب محصولات برتر:

1-عدم معرفي محصول و يا نوع ارتقاء يافته آن در دوره‌هاي قبلي رونمايي اجلاس خانواده پارك و يا در جشنواره‌ها و رسانه‌هاي داخلي و خارجي كشور.

2-كامل بودن فرايند تجاري‌سازي طي شده و وجود سابقه فروش حداكثر 2 سال متناسب با ظرفيت بازار محصول.

3-دارا بودن مجوز و تأييديه فني از مراجع ذي‌صلاح

4-تأثيرگذاري بر رفع نيازهاي حياتي و استراتژيك كشور و كاهش يا قطع وابستگي به كشورهاي خارجي

5-انجام فرايندهاي لازم به‌منظور اخذ مالكيت‌هاي معنوي لازم مرتبط با محصول

6-وجود محصول در فهرست كالاها و خدمات دانش‌بنيان و يا دارا بودن ظرفيت حضور در اين فهرست

تذكر مهم: اخذ مجوز رونمايي براي محصولاتي كه جنبه محرمانگي داشته و به‌منظور رونمايي نيازمند اخذ مجوز و تأييديه از نهاد يا اشخاص خاصي مي‌باشد، بر عهده شركت متقاضي است.


مزاياي رونمايي:

شركت‌هايي كه محصولاتشان در اين دوره از اجلاس ساليانه و جشنواره برترين‌هاي پارك فناوري پرديس رونمايي مي‌شود، علاوه بر بهره‌مندي از فرصت‌ها و مزاياي ذاتي برگزاري مراسم رونمايي، مي‌توانند از مزاياي زير نيز برخوردار گردند:

1-برگزاری رویداد معرفی محصول و شرکت فناور(Marketing Roadshow) با حضور تمامی مشتریان برای محصولات برتر؛

2-بهره‌مندي از ليزينگ محصول رونمايي شده تا سقف 5 ميليارد ريال؛

3-تسهيل فرآيند جذب سرمايه جهت توسعه محصول رونمايي شده؛

4-ارائه کمک هزینه جهت بهبود فرآیند طراحی صنعتی محصول؛

5-ارائه کمک هزینه ساخت کلیپ تبلیغاتی از محصول برتر یا شرکت؛

6-حمایت از ثبت اختراع بین‌المللی از طریق کانون پتنت ایران؛

7-معرفی محصول در فضای مجازی ازجمله کانال آخرین خبر، یکتانت و...؛

8-قرارگیری محصول برتر در سایت پارک و همچنین سامانه فن‌بازار ملی ایران؛

9-پوشش خبري و تبليغاتي از طريق ساخت مستند، انجام مصاحبه و هماهنگي پخش در رسانه‌هاي ديداري، شنيداري و نوشتاري نظیر روزنامه جام جم، هماهنگي درج تبليغات در نشريات تخصصي و معرفي جهت حضور در برنامه‌هاي تخصصي صدا وسيما؛


نحوه ثبت‌نام و مهلت ارسال:

متقاضيان مي‌توانند جهت حضور در فرآيند ارزيابي انتخاب محصولات برتر فناورانه شركت‌هاي عضو پارك فناوري پرديس، فرم ثبت‌نام را دريافت و پس از تكميل به همراه مستندات لازم، به نشاني UTP@techpark.ir ارسال نمايند.

مهلت ثبت نام و ارسال فرم حداكثر تا روز شنبه مورخ 99/04/21 شنبه مورخ 99/05/04 تمدید شد.

متقاضيان جهت دريافت اطلاعات بيشتر و اطمينان از وصول مستندات ارسالي، مي‌توانند با شماره تلفن 76480041 الی 43 تماس حاصل فرمايند.

  • بازدیدکنندگان: 640
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ