اخبار


اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی پارک فناوری پردیس، پس از ارزیابی طرح‌های متقاضی سرمایه، 7 طرح را انتخاب و برای معرفی به سرمایه‌گذران معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی این مجموعه، پس از شناسایی، ارزیابی و آماده‌سازی طرح‌های فناوری متقاضی سرمایه، آماده ارائه طرح‌ها به سرمایه‌گذاران است.

هفت طرح از میان طرح‌های مختلف برای جذب سرمایه انتخاب شده‌اند. در حوزه «نانو مواد- شیمی» طرح «افزودنی سوخت دیزل» ، در حوزه «آنالیز موارد گازی» طرح «آنالیزور موارد گازی»، در حوزه «سلامت» طرح « تولید جایگزین بافت استخوان»، در حوزه «گردشگری» طرح «ساماندهی اقامتگاه»، در حوزه «معدن» طرح «غلتک‌های شکل‌دهی گلوله»، در حوزه «فناوری اطلاعات» طرح «سازماندهی هکرها» و در حوزه «کسب و کار IT» طرح «بازار خودرو» آماده ارائه به سرمایه‌گذارن هستند.

کلیه سرمایه‌گذاران حقوقی و حقیقی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در زیست‌بوم فناوری و نوآوری هستند، می‌توانند با مراجعه به این آدرس طرح‌های مذکور را مطالعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر یا برگزاری جلسات مذاکره، از طریق شماره تماس 76250250 داخلی 2323 و یا پست الکترونیک Investment@techpark.ir با اداره کل سرمایه‌گذری و بومی‌سازی پارک فناوری پردیس تماس حاصل کنند.

طرح‌های فناور متقاضی سرمایه از دیگر شرکت های عضو پارک نیز می‌توانند پس از ارزیابی و تائید، در سبد طرح‌های آماده ارائه به سرمایه‌گذاران جسور قرار بگیرند.

گفتنی‌ست، سرمایه‌گذاری جسورانه، یکی از مهم‌ترین روش‌های تأمین مالی استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان است که درنهایت به توسعه فناوری و رشد اقتصادی منجر می‌گردد. در این رویکرد سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاران با مشارکت خود، ضمن پذیرش بخش‌هایی از ریسک کسب‌وکار، امکان انتفاع از فناوری‌هایی که خلق و توسعه می‌یابند را برای خود ممکن می‌سازند. با این‌ حال یکی از دغدغه‌های سرمایه‌گذاران، همواره وجود طرح‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری می‌باشد که ضمن نوآور بودن، از سودآوری نیز برخوردار باشد.


  • بازدیدکنندگان: 114
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ