اخبار
11-10-1398
«مهدی عظیمیان» مدیر کل توسعه شعب و پردیس‌ها خبر داد:

«مهدی عظیمیان» مدیر کل توسعه شعب و پردیس‌های پارک فناوری پردیس از برگزاری سومین دوره گردهمایی «پردیس سامیت» 2020 خبر داد. این رویداد 24 و 25 بهمن ماه 98 توسط مرکز شتابدهی نوآوری در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، عظیمیان ضمن اعلام این خبر گفت: در «پردیس سامیت 2020» مدیران شتابدهنده‌‌های نوآوری و برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی گرد هم آمده و از چالش‌ها و مشکلات فعلی فضای  کارآفرینی و نوآوری کشور می‌گویند.
رویداد «پردیس سامیت» با هدف گردهمایی و ایجاد هم‌افزایی بین بازیگران اکوسیستم استارتاپی برنامه‌ریزی شده است. مدیر کل توسعه شعب و پردیس‌های پارک فناوری پردیس، ضمن بیان این نکته افزود: تا کنون دو دوره از این رویداد برگزار شده است که در سالهای ۲۰۱۸ برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی و ۲۰۱۹ مدیران شتابدهنده‌های نوآوری دورهم جمع شدند.
عظیمیان در مورد مزایای شرکت در این رویداد برای شرکت کنندگان گفت: این رویداد برای شرکت‌کنندگان، فرصتهای مختلف از جمله آموزش، شبکه‌سازی با بنیان‌گذاران رویدادهای کارآفرینی و مدیران شتابدهنده های نوآوری و همچنین سایر فعالان اکوسیستم کارآفرینی، فراهم خواهد کرد و محلی برای همفکری و رفع چالش‌های موجود در عرصه کارآفرینی خواهد بود. همچنین در مدت اقامت شرکت‌کنندگان در پارک فناوری پردیس، برنامه‌های متفاوت و جانبی زیادی ترتیب داده شده تا فضای تعاملی بین آنها تسهیل شود.
علاقه‌مندان به شرکت در سومین دوره «پردیس سامیت» می‌توانند با مراجعه به آدرس http://pardissummit.com اقدام به ثبت‌نام کنند.
  • بازدیدکنندگان: 345
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ