اخبار
11-18-1397
مصادف با دهه فجر در پارک فناوری پردیس اتفاق افتاد؛

مصادف با ایام مبارک دهه فجر، دو محصول «پرشین یو پی اس برگشت‌پذیر (دوسویه)» و «ماژول فوق متراکم یو پی اس مراکز داده» شرکت تحقیقات الکترونیک فطروسی با حضور جمعی از مسئولان، روسا و معاونین کشوری و لشکری رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، روز دوشنبه 15 بهمن‌ماه از دو محصول های‌تک شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس رونمایی شد، در این مراسم دکتر مودودي معاونت وزارت صنعت، معدن و تجارت و ریاست سازمان توسعه تجارت، دکتر امامی امین معاونت استانداري استان تهران، مهندس صادقی ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، دکتر حقیقی فرماندار شهرستان پردیس و حجت‌الاسلام‌والمسلمین توسلی امام‌جمعه شهرستان پردیس حضور داشتند.

«پرشین یو پی اس برگشت‌پذیر (دوسویه)» که داراي قابلیت ذخیره‌سازی انرژي در ساعات کم باري و تزریق انرژی ذخیره‌شده به شبکه در ساعات اوج مصرف است اولین محصولی بود که رونمایی شد، این محصول همچنین برای بهینه‌سازی تولید و توزیع انرژی استفاده می‌شود به‌علاوه فرصت صرفه‌جویی سالانه میلیاردها دلار درنتیجه حذف نیاز به توسعه نیروگاه‌های موردنیاز برای بازه‌های اوج مصرف را ایجاد می‌کند.

ماژول فوق متراکم یوپی اس مراکز داده (دیتاسنتری) به‌عنوان یک رکورد جهانی، محصول دومی بود که در این مراسم رونمایی شد. این محصول کاملاً ایرانی با فناوری کلاس جهانی و با رعایت تمامی ملاحظات امنیتی و پدافند غیرعامل ملی طراحی‌شده است که دارای نرم‌افزار کنترلی کاملاً بومی بوده و امکان هرگونه حمله سایبری و ایجاد اخلال در عملکرد یو پی اس را از بین می‌برد.

شایان‌ذکر است، فعالیت شرکت تحقیقات الکترونیک فطروسی از شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس، در زمینه تحقیقات در حوزه تجهیزات الکترونیک (باتری، یو پی اس، اینورتر و انرژی خورشیدی) است.


  • بازدیدکنندگان: 653
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ