اخبار
04-04-1394
پارك فناوري پرديس با هدف همکاری‌‌های دانشگاهیان و شرکت‌های فناور ايجاد كرد

پارك فناوري پرديس با هدف معرفي فرصتهاي شغلي، انجام كارآموزي و پايان‌نامه دانشجويان اقدام به راه‌اندازي سامانه صنعت، دانشگاه و فناوری (صدف) نمود.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، اين سامانه كه هدف از ايجاد آن معرفي فرصت‌هاي شغلي، انجام كارآموزي و پايان‌نامه دانشجويان در شركت‌هاي فناور عضو پارک فناوری پردیس به متخصصین و دانش‌آموختگان دانشگاههای کشور و از طرفیجذب هدفمند منابع‌انساني مورد نياز توسط شرکتهای فناور عضو و همچنين ايجاد و تقويت همكاري ميان شركت‌هاي عضو با دانشگاه‌ها در جهت رفع نيازهاي فرآيند‌هاي توليد محصول، است از ارديبهشت‌ماه 94 در نشاني اينترنتي  talent.techpark.ir  در دسترس قرار گرفته است.

متقاضیان مي‌توانند با مراجعه به سامانه مذكور و ثبت‌نام در آن، از آخرين موقعيت‌هاي شغلي موجود در شركت‌هاي فناور مطلع شوند و يا تقاضاي خود را براي انجام كارآموزي و پايان‌نامه در اين سامانه ثبت نمايند. شركت‌هاي عضو نیز مي‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه مذكور، عناوين شغلي مورد نظر خود را براي جذب نيرو، كارآموزي و يا اولويت‌هاي پژوهشي  در سامانه ثبت نمايند و از بانک اطلاعات متقاضیان همکاری بهرهمند شوند.

طبق گزارش، اين سامانه مرجع ارزيابي پارك براي شناسايي شركت‌هاي برتر در زمينه همكاري صنعت و دانشگاه‌ محسوب خواهد شد؛  و حمايت‌ خاصي نيز توسط پارك بر اساس مستندات سامانه مذكور، به شركتهاي برتر ارائه مي‌شود.

 براي ارائه اطلاعات و توضيحات بيشتر دفتر امور پژوهش وفناوري پارك فناوري پرديس با شماره تلفن 76250250 (داخلي 353) پاسخگوی متقاضیان و شرکتهای عضو میباشد.


  • بازدیدکنندگان: 10397
  • (رتبه بندی جاری 3.3/5 ستاره ها) مجموع آرا: 4
  • 1 0

2 نظرات

پاسخ