اخبار
08-03-1399
تجربه شرکت «آپ»، از برگزیدگان جشنواره برترین‌ها، در مورد حضور در پارک

امسال هم طبق روال سال‌های گذشته در یازدهمین جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس شرکت‌های برتر عضو پارک در چندین حوزه معرفی شده و از آنها در هجدهمین اجلاس سالیانه پارک تقدیر به عمل آمد. شرکت «آسان پرداخت پرشین(آپ)» که در زمینه «توسعه نرم‌افزارهای پرداخت» فعالیت دارد، در این جشنواره به عنوان «پیشگام نیکوکاری در ایفای مسئولیت اجتماعی» برگزیده شد. روابط عمومی پارک فناوری پردیس به سراغ «گوگانی» مدیر اجرایی این شرکت منتخب در جشنواره ‌برترین‌های امسال رفته تا برایمان از دلایل برگزیده شدن «آپ» در حوزه مسئولیت اجتماعی بگوید.

شرکت «آسان پرداخت پرشین(آپ)» فعالیت خود را در پارک فناوری پردیس از سال 93 در قالب یک شرکت دانش‌بنیان آغاز کرده است. «گوگانی» مدیراجرایی آپ در رابطه با علت حضور این شرکت در پارک فناوری پردیس می‌گوید: علت این حضور دیدگاه حمایتی پارک فناوری پردیس در حوزه‌های صنعت پرداخت الکترونیک، معافیت مالیاتی، همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان، تجاری‌سازی دستاوردهای فناورانه و توسعه بازار شرکت‌های دانش‌‌بنیان است.

«حمایت از توسعه علم و فناوری»، «ارائه کمک‌های عام‌المنفعه به پروژه‌های پژوهشی دانشگاهی»، «غرس درخت در محیط پیرامونی پارک» و «انجام فعالیت‌های خیریه و عام‌المنفعه در مناطق محروم اطراف پارک» از دلایل انتخاب شرکت آپ در حوزه مسئولیت اجتماعی به عنوان شرکت برگزیده در یازدهمین جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس عنوان شده است.

مدیر اجرایی شرکت آپ در مورد بعضی اقدامات انجام شده این شرکت در حوزه مسئولیت اجتماعی، بیان می‌دارد: در حوزه محیط زیست شرکت آسان‌پرداخت هر سال برای کاشت هزار اصل درخت در پارک فناوری پردیس حضور فعالی داشته است. همچنین این شرکت حمایت از جایزه مصطفی (ص) را در کارنامه خود دارد.


  • بازدیدکنندگان: 77
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ