اخبار
11-16-1398
بعد از دو روز و به همت پارک فناوری پردیس

دومین «نشست تبادل سرمایه‌گذاری فناوری TIM 2020» که از 15 بهمن با حضور 20 سرمایه‌گذار خارجی آغاز شده بود، عصر امروز به کار خود خاتمه داد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این مجموعه از دیروز 15 بهمن ماه، میزبان حدود 20 سرمایه‌گذار خارجی و بالغ بر 100 سرمایه‌گذار داخلیِ بود. عصر امروز این نشست با برگزاری یک جلسه نتیجه‌گیری با حضور، «میلاد صدرخانلو» قائم مقام دبیر شبکه تبادل فناوری، «سهراب آسا» مشاور امور بین‌الملل و «علی ناظمی» معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، مهمانان ویژه و نمایندگان کشورهای شرکت‌کننده به کار خود خاتمه داد. همچنین به طور همزمان با جلسه نتیجه‌گیری در این اختتامیه، دو کارگاه آموزشی با موضوعات «ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها (سه روش به صورت مطالعه موردی)» و« سرمایه‌گذاری جسورانه و تامین مالی در حوزه نوآوری» برای شرکت‌کنندگان برگزار شد.

نشست تبادل سرمایهگذاری فناوری، یکی از برنامه‌های شبکه‌ تبادل فناوری است. شبکه تبادل فناوری گروه دی هشت در راستای افزایش تبادلات فناورانه بین 8 کشور اسلامی عضو این گروه، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تشکیل شده است و دبیرخانه دائمی آن در ایران قرار دارد. اولین نشست تبادل سرمایه‌گذاری فناوری سال 2017 برگزار شد. هدف از برگزاری این نشست گرد هم آمدن وی‌سی‌ها، فرشتگان سرمایه‌گذاری و صندوق‌های سرمایه‌گذاریاست.


  • بازدیدکنندگان: 380
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ