اخبار
11-21-1397
هم‌زمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛

دهمین دوره مسابقات ورزشی پارک فناوری پردیس به مناسبت ایام‌الله دهه فجر در 4 رشته تنی بال، فوتبال دستی، تنیس روی میز و دارت و در دو بخش بانوان و آقایان، با حضور گسترده کارکنان شرکت‌های عضو، از تاریخ 10 بهمن‌ماه در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این مسابقات که باهدف بزرگداشت ایام مبارک دهه فجر و به مدت 7 روز، با حضور 147 نفر از کارکنان و محققین شرکت‌های عضو و باهمت اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس و همکاری شرکت‌هایی همچون شزان، فناپ، فن آموز تجهیز آسیا، منابع تغذیه الکترونیک، فاران، مشاوران انرژی تهران، صندوق فناوری‌های نوین، نوترکیب سبحان و ارتباط فردا، در 4 رشته ورزشی تنی بال، فوتبال دستی، تنیس روی میز و دارت و در دو بخش بانوان و آقایان برگزارشد، با شناسایی مقام آوران این دوره به کار خود پایان داد.

تنی بال

در روز اول مسابقات اول و در مسابقات تنی بال که با همکاری شرکت فن آموز تجهیز آسیا در ارائه تجهیزات ساخت شرکت خود و در محل طبقه منفی 1 ساختمان تجاری‌سازی برگزار شد، در پایان دور مقدماتی و نهایی با مجموع امتیازات مسابقات رودررو و انفرادی این نتایج به‌دست آمد: نفر اول، محسن باقر پور با امتیاز ۲۳ نفر دوم، رضا ایلبگیبا امتیاز 21 و نفر سوم، سعید فدایی با امتیاز 19

مسابقات فوتبال دستی آقایان

در روز دوم این رقابت‌ها که به مسابقات فوتبال دستی اختصاص داشت و در تاریخ 13 بهمن‌ماه و به میزبانی شرکت شزان بر روی 5 میزبرگزار شد، 28 تیم از 14 شرکت حاضر بودند. 56 نفر از اعضای تیم‌های شرکت‌کننده در این دوره، در 7 گروه 4 تیمی باهم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم فناپ با ترکیب محسن ابراهیمی و مسعود مقصودلو، تیم صندوق فناوری‌های نوین با ترکیب کوهسار محمدی و علی شجاع و تیم فردای روشن با ترکیب ناصر مروجی و مبین خدادادی از شرکت ارتباط فردا به ترتیب به مقام اول تا سوم این رقابت‌های دست یافتند.

فوتبال دستی بانوان

در این دوره از مسابقات که به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت فناپ برگزار شد، 6 تیم از فوتبال‌دستی بانوان در یک گروه باهم به رقابت پرداختند که پس از برگزاری 15 مسابقه، تیم پارس آنلاین با ترکیب خانم‌ها زهرا فرحی و ریحانه سیلاخوری قهرمان، تیم بانوان سازگان با ترکیب خانم‌ها آرزو بابا زاده و لیلا مددی به مقام دوم و تیم مشاوران انرژی تهران با ترکیب خانم‌ها زیبا صابری و الهام پارسامنش به مقام سوم این مسابقات دست یافتند.

تنیس روی میز مردان

در سومین روز این دوره از مسابقات، 40 تنیس‌باز در قالب 8 گروه 5 نفرِ و از تاریخ 14 بهمن‌ماه به مدت یک روز در طبقه منفی ۱ ساختمان تجاری‌سازی گرد هم آمدند و در یک فضای صمیمی باهم به رقابت پرداختند.

پس از برگزاری 60 مسابقه در دور مقدماتی، یک‌هشتم، یک‌چهارم و نیمه‌نهایی مسابقات و در بازی رده‌بندی و در یک بازی نزدیک، میثم غنی زاده از شرکت هیرونگار با پیروزی بر مجید ربیعی نایب‌قهرمان دوره گذشته مقام سوم را به خود اختصاص داد، در بازی نهایی نیز جلال تقی پور بازی را به حریف خود واگذار کرد تا نایب‌قهرمان شود؛ درنتیجه مسعود علی پور قهرمان این دوره شد تا دو سال متوالی در این مقام باقی بماند.

مسابقات دارت بانوان و آقایان

در آخرین روز برگزاری این دوره، مسابقات دارت زنان و مردان پارک فناوری پردیس در تاریخ 16 بهمن‌ماه و در طبقه منفی ۱ ساختمان تجاری‌سازی برگزار شد.

مسابقات دارت بانوان به‌صورت مجموع در دور مقدماتی و روش رسیدن به عدد 101 در دور دوم،با قهرمانی خانم زیبا صابری از شرکت مشاوران انرژی تهران و نایب‌قهرمانی خانم فاطمه فیروز بخت از شرکت نوترکیب سبحان پایان پذیرفت.

پس از برگزاری مسابقات بانوان، نوبت به برگزاری مسابقات مردان رسید و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته 7 گروه 4 نفرِ در دور اول با روش مجموع امتیاز‌ و در دور دوم با روش 201 فیکس با هم به رقابت پرداختند.

پس از بازی رده‌بندی و نهایی این بازی‌ها با روش 3leg از 301 دبل، آقایان جواد خدادادی از شرکت فناپ اول، علی‌جان شفائیان و محمد بینا هر دو از شرکت ارتباط فردا به ترتیب دوم و سوم شدند.

شایان‌ذکر است، رشد کمی و کیفی این رشته‌های ورزشی در پارک فناوری پردیس، هرساله شاهد پیشرفت چشمگیری است، ظهور استعدادهای جدید ورزشی که به‌تبع آن تمرین سالانه و نشاط این عزیزان در طول یک‌سال را نمایان می‌کند، مسئولین این مجموعه را برای برگزاری بهتر و مستمر این‌گونه از برنامه‌ها مصمم‌تر کرده است.

 


  • بازدیدکنندگان: 634
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ