اخبار
10-12-1398
همراه با استقبال گرم خانواده‌های کارکنان شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس

دهمین برنامه «یک روز شاد با خانواده» در پارک فناوری پردیس برگزار شد و این مجموعه پنج شنبه 12 دی ماه، میزبان خانواده‌های شرکت‌های عضو خود بود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، برنامه «یک روز شاد با خانواده در پارک فناوری پردیس» به منظور ایجاد فضای مفرح برای اعضای پارک و خانواده‌های آنها و همچنین با هدف آشنایی خانواده‌های کارکنان با فضای این مجموعه، برگزار می‌شود. پنجشنبه گذشته، دهمین دوره این برنامه با برنامه‌های متنوعی برگزار شده و مورد استقبال بسیار خانواده‌های کارکنان عضو شرکت‌های پارک قرار گرفت.

در این برنامه که از ساعت 14 الی 22 برگزار شد، دو فیلم سینمایی «چشم و گوش بسته» برای بزرگسالان و «منطقه پرواز ممنوع» برای کودکان، به نمایش درآمد. مدعوین امکان شرکت در بازی‌های مختلف مانند «مسابقات اسپلیندر»، «سرسره بادی»، «فوتبال دارتی»، «تنیس روی میز»، «فوتبال دستی»، «دارت»، «غرفه تنی‌بال» و «4PS» داشتند و فضای بازی برای کودکان مهیا بود.

اجرای استنداپ کمدی توسط «حسن ریوندی» از بخش‌های این برنامه بود که با استقبال بسیاری مواجه شد؛‌ به گونه‌ای که دست اندرکاران برنامه، فضایی مجزا از سالن نمایش را در نمایشگاه محصولات فناورانه پارک فناوری پردیس برای مشاهده افراد علاقه‌مند به این برنامه که موفق به تهیه بلیط آنه نشده بودند، مهیا کردند. اجرای موسیقی سنتی توسط گروه «دلنوازان» نیز برای ساعاتی طنین گوش‌نوازی در پارک فناوری پردیس منتشر کرد.

ارائه خدمات «مهدکودک»، «گریم کودکان»، «آتلیه عکاسی»، برنامه‌های سلامت همچون «معاینه چشم»، و «معاینات بیماری‌های قلبی کودکان» از دیگر بخش‌های این برنامه بود. همچنین میهمانان امکان بازدید از هواپیمای مستقر در محوطه پارک جهت آشنایی با اصول پرواز داشتند و مجموعه با دسرهای زمستانی از آنها پذیرایی کرد.

بازارچه محصولات فرهنگی و خشکبار از دیگر بخش‌های این برنامه بود. «استپ فود»، ماشین سیار غذای پارک فناوری پردیس هم که به تازگی کار خود را آغاز کرده است، روز پنجشنبه در پارک حاضر بود و به مهمانان خدمت رسانی می‌کرد. رستوران و فست فود مجموعه نیز روز افتتاح خود را در این روز و با قیمت‌های افتتاحیه، سپری کرد و میزبان‌ خانواده‌های کارکنان پارک فناوری پردیس بود.  • بازدیدکنندگان: 386
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

1 نظرات

پاسخ