اخبار
08-22-1395


رویداد دانشبازی باهدف ارائه ایده‌های جذاب برای راه‌اندازی تالار علم، توسط هدهد واحد رویداد مرکز نوآوری شتابدهی یاس، به سفارش شرکت فن آموز و با حمایت شهرداری تهران در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ به زودی یک پارک علمی‌ به نام تالار علم در تهران توسط شرکت فن‌آموز (بنیانگذار پارک‌های علمی در ایران) احداث می‌گردد و رویداد دانشبازی یک رقابت ایده‌پردازی و ارائه ایده‌هایی از جنس بازی، سناریو، معماری، طراحی،خدمات و غیره است، تا تالار علم به شکل جذابی به مخاطبان عرضه شود.

در این رویداد چالش‌ها و مسایلی توسط فن‌آموز مطرح گردید و شرکت کنندگان با بهره‌گیری از کارگاه‌های آموزشی، راهنمایی‌های مربیان و فعالیت تیمی در فضایی رقابتی، به طراحی راه‌حل‌های خلاقانه و البته گوناگون برای هرچه جذاب‌تر شدن پارک علمی پرداختند.

شرکت کنندگان در این رویداد با فعالیت‌های شرکت فن‌آموز، نحوه احداث تالار علم و دستگاه‌های آن، آشنا شده و از پارک‌های علمی فن‌آموز واقع در پارک فناوری پردیس بازدید به عمل آوردند.

برگزاری کارگاه‌های خلاقیت، ایده‌کاوی، گیمیفیکشن، تیم‌سازی، توسعه ایده‌ها، تکمیل مستندات تیم‌ها و ارائه به داوران از دیگر برنامه‌های این رویداد بود.

شایان ذکر است، شهرداری تهران با احداث باغ کتاب در تپه عباس‌آباد، فضایی چهار هزار متر مربعی را به احداث تالار علم توسط شرکت فن‌آموز عضو پارک فناوری پردیس اختصاص می‌دهد.

  • بازدیدکنندگان: 1183
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ