اخبار
07-18-1396
در بازدید سفیر اوکراین از پارک فناوری پردیس مطرح شد:

سفیر کشور اوکران به همراه هیاتی از این سفارتخانه و به سفارش آکادمی ملی علوم اکراین با هدف افزایش سطح تعاملات تجاری با پارک فناوری پردیس و شرکت های مستقر از این پارک بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس در راس این هیات سرهی بردی لیاک سفیر جدید اوکراین در ایران، کلنل بیلنکیی آندری وابسته نظامی و بوگن کراوچنکووابسته اقتصادی این سفارت حضور داشتند.

سفیر اوکراین درخصوص اهداف این بازدید گفت: تاکنون هیچ همکاری فناورانه ای‌ بین ایران و اوکراین چندان جدی نبوده است، در حال حاضر ما انتظار همکاری های جدید و جدی را داریم.

وی افزود: در اکراین حوزه‌های هوا فضا، جوشکاری و نانو فعال هستند. از این رو حوزه های دارو و نانو برای ما در اولویت همکاری هستند. هیات‌های ایرانی زیادی که بسیاری از آنها هم در پارک فناوری پردیس مستقر هستند در طول سال از شرکت های اوکراینی بازدید می کنند.

بردی لیاک متذکر شد: با تسهیل و برنامه ریزی های دقیق برای یکپارچه کردن بازدید از شرکت‌های مستقر در پارک، می‌توانیم همکاری ها را در حوزه‌های فناوری پیش ببریم.

سفیر اوکران در ادامه به ارسال گزارش از این بازدید اشاره کرد و گفت: از بازدید امروز گزارشی برای وزارت امور خارجه اکراین ارسال خواهد شد و در سفرهای بعدی با تعاملات دولت با بخش خصوصی در ایران آشنا خواهیم شد.

وی از حضور و بازدید شرکت های عضو پارک از پارک ها و شرکت های موفق اوکراین استقبال کرد و گفت: موسسه علمی پژوهشی‌ پاتون در اوکراین تمایل بسیاری به همکاری با ایران دارد همچنین ما از نمایندگان شما برای بازدید از اوکراین استقبال می کنیم. تنها کافی‌است زمینه‌های مورد علاقه آنان را برای بازدید و آشنایی برای ما ارسال کنید.


  • بازدیدکنندگان: 902
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ