اخبار
08-11-1399

پارک فناوری پردیس به شرکت‌های حوزه سلامت عضو، در زمینه تدوین مدارک مورد نیاز اداره کل تجهیزات پزشکی، مشاوره و تسهیلات ارائه می‌دهد. 100 درصد هزینه‌های مشاوره و حداکثر 50 درصد از هزينه‌های اخذ استاندارد و تائیديه‌هاي فنی و مدیریتی از اداره کل تجهیزات پزشکی و دارویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، توسط پارک پوشش داده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اداره‌کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری این مجموعه اقدام به ارائه تسهیلات و مشاوره‌های لازم برای شرکت‌های حوزه سلامت عضو پارک، در حوزه اخذ استاندارهای لازم از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کرده است.

این اداره‌کل با هدف حل مشکلات شرکت‌های حوزه سلامت برنامه جامعی تدوین کرده است. فاز اول این برنامه، شامل تهیه و به‌روزرسانی شناسنامه ویژه شرکت‌های فعال در حوزه سلامت اعم از تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی و دارویی، می‌شود.

پارک فناوری پردیس به‌منظور حمایت از شرکت‌های حوزه سلامت خود، در مسیر اخذ مجوزها و استانداردهای لازم از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، 100 درصد هزینه‌های مشاوره آنان را پرداخت می‌کند.

همچنین پارک فناوری پردیس آمادگی دارد حداکثر 50 درصد از هزينه‌هاي اخذ استاندارد و تائیديه‌هاي فنی و مدیریتی را پوشش دهد.

این حمایت مالی شامل تائیديه‌های مدیریتی نظير «تائیديه‌هاي مربوط به خط توليد»، «ايزو‌ها»، «فرآيندهاي داخلي سازمان» و ... به صورت سالانه و تائیديه‌هاي فنی مربوط به محصول به ازاي هر محصول مورد حمايت قرار خواهند گرفت.

این خدمت توسط «شرکت پیشگامان کیفیت گستر آرمان» کارگزار ویژه مشاوره و تدوین تکنیکال فایل (جهت اخذ تاییدیه از سازمان غذا و دارو) انجام خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند برای برخورداری از این حمایت‌ها ضمن برقراری ارتباط با این شرکت با شماره تماس 76251429 و یا ارسال رایانامه به نشانی http://service@techpark.ir درخواست خود را اعلام کنند.


  • بازدیدکنندگان: 118
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ