اخبار
12-06-1393
در حاشيه اجلاس وزاري علوم، فناوري و نوآوري كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد(نم) انجام شد

در حاشيه اجلاس وزاري علوم، فناوري و نوآوري كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد(نم) فرستاده‌هاي وزراي علوم مالزي و نيجريه طي روزهاي سه‌شنبه و چهارشنبه 5 و 6 اسفندماه 93 ضمن حضور در پارك، با توانمندي‌ها و سازوكارهاي پارك فناوري پرديس در حمايت‌هاي از روند‌هاي توليد دانشي و تجاري‌سازي فناوري آشنا شدند.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، دكتر ازهر فرستاده وزير علوم مالزي در اين بازديد ضمن استقبال از دستاوردهاي پارك فناوري پرديس، به مشكلاتي كه در بخش مراكز رشد مالزي وجود دارد اشاره كردند و پرسش‌هايي در خصوص شرايط و الزامات فعاليت واحدهاي فناوري در مراكز رشد طرح كردند. در ادامه اين بازديد زمينه‌هاي حضور شركت‌هاي خارجي و نيز حضور در نمايشگاه INOTEX2015 مورد بررسي قرار گرفت.

در ديدار دكتر جيبرين فرستاده وزير علوم و فناوري نيجريه نيز همكاري‌هاي دو جانبه در شبكه تبادل و انتقال فناوري كشورهاي عضو گروه دي هشت از عناوين مذاكرات بود. در اين ديدار فرستاده وزير علوم و فناوري نيجريه به تاسيس 29 مركز رشد در ابوجا پايتخت اين كشور اشاره كردند و در ادامه سوالاتي در مورد تسهيلات، خدمات تجاري‌سازي و شرايط پذيرش شركت‌ها پرسيدند كه پاسخ‌هاي لازم ارائه شد.

بازديد از نمايشگاه دائمي محصولات فناورانه كشور و آشنايي با دستاوردهاي پارك فناوري پرديس پايان‌بخش اين ديدارها بود. 


  • بازدیدکنندگان: 1463
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ