اخبار
07-19-1399
مديرعامل شرکت «فناپ»، از برگزیدگان یازدهمین جشنواره برترین شرکت‌های پارک:

امسال هم طبق روال سال‌های گذشته در جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس شرکت‌های برتر عضو پارک معرفی شدند. شرکت «فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)» که در زمینه نرم‌افزار و تولید پلتفرم‌های سازمانی فعالیت می‌کند، در 2 حوزه به عنوان شرکت برتر معرفی شد. «افزایش 40 درصدی شاغلین» و «کسب 9 عنوان و گواهی جدید» دلایل انتخاب این شرکت در زمینه «ارتقا و توسعه سامانی» بود. فناپ در حوزه «تولید و توسعه فناوری» نیز به دلایل «طراحی و تولید سه محصول جدید» و «توسعه و ارتقا یک محصول موجود» به عنوان شرکت برتر شناخته شدروابط عمومی پارک فناوری پردیس به همین بهانه با «شهاب جوانمردی» مدیرعامل این شرکت گفتگویی انجام داده است. مدیرعامل شرکت «فناپ» معتقد است که بهره‌مندی ازفرصت‌های مهیا شده در پارک به شرکتش کمک می‌کند تا به توسعه پایدارتری دست یابد.

ارائه محصولات فناورانه برگ برنده کشورها در افق پیشرو

«شهاب جوانمردی» مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت «فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)» در رابطه با حوزه فعالیت شرکتش می‌گوید: فناپ به عنوان یک هلدینگ جامع سابقه 15 فعالیت در صنعت فناوری اطلاعات کشور دارد.

وی ادامه داد: شرکت‌های زیرمجموعه فناپ در حوزه‌های مختلفی از جمله ارائه راهکارهای نرم‌افزاری به صنعت مالی کشور، ارائه سیستم‌های جامع پرداخت الکترونیک و سیستم‌های جامع ارتباطی، ارائه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، ارائه خدمات و محصولات مبتنی بر محتوا و سرویس‌های ارزش افزوده مشغول به فعالیت هستند. حمایت از جریان‌های نوآورانه و تجاری‌سازی فعالیت‌های فناورانه نیز یکی از اهداف مهم ماست.

جوانمردی معتقد است برگ برنده کشورها در افق پیشرو ارائه محصولات مبتنی بر فناوری است. در همین راستا شرکت فناپ سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌ای در این زمینه انجام داده است یا در دست انجام دارد.

مدیرعامل شرکت فناپ ضمن اشاره به اینکه شرکتش تولید محصولات فناورانه مورد نیاز بازار را به عنوان یک فعالیت کلیدی در دستور کار خود قرار داده است، اظهار داشت: مجموعه‌ای که نگاه متعالی به موضوع محصولات فناورانه دارد باید سازمان خودش را متناسب با آرمان‌های این حوزه توسعه دهد.

افزایش هم‌افزایی با شرکت‌ها و بهره‌مندی از فرصت‌های همکاری با حضور در پارک

جوانمردی در رابطه با انگیزه حضور این شرکت در پارک فناوری پردیس، گفت: حضور ما در پارک با هدف افزایش هم‌افزایی با شرکت‌های پارک و بهره‌مندی از فرصت‌های همکاری بوده است. فناپ سعی کرده است با بهره‌مندی از فرصت‌هایی که معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و مجموعه پارک فراهم کرده‌اند، به توسعه پایدارتری دست یابد.

وی تصریح کرد: استقرار جامع فناپ در مجموعه پارک و همینطور سیاست‌گذاری ورود شرکت‌هایش به پارک نیز برای دستیابی به این مهم بوده است.

مدیرعامل شرکت فناپ تاکید کرد: باور دارم برای اینکه بتوانیم در برنامه‌های توسعه ملی به سند چشم‌انداز فعلی، سندهای آتی و اهدافمان دست پیدا کنیم، شرکت‌های فناور باید فراتر از آنچه که امروز انجام داده‌اند به ایفای نقش خود در زمینه افزایش تولید ناخالص ملی کشور بپردازند. برای دستیابی به این هدف باید شرکت‌های بزرگ، مقتدر، معتمد و دارای سوابق جدی در پروژه‌های کلان داشته باشیم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: امیدورایم در افق پیشرو، اعتماد دولت، حاکمیت و بازار به شرکت‌ها، باعث شود محصولات با کیفیت‌تر، با قابلیت رقابت بیشتر و دارای فناوری‌های برتر به بازار عرضه شود.

 


  • بازدیدکنندگان: 97
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ