اخبار
02-23-1399
مهلت ثبت‌نام تا 31 اردیبهشت ماه

شبکه فناوری و نوآوری ایران، استفاده از بیمه تکمیلی را برای شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‌های نوپا و نوآور آغاز را فراهم کرد. مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی تا تاریخ 31 اردیبهشت 99است و ثبت‌نام کنندگان از تاریخ 5 خرداد 99 مورد پوشش خدمات بیمه تکمیلی قرار خواهند گرفت.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، شبکه فناوری و نوآوری ایران (تینت) در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور، استارتاپ‏‌ها و شرکت‏‌های نوپا و نوآور امکان ثبت‌نام ششمین دوره بیمه تکمیلی را فراهم کرده است. همچنین شتابدهنده‌ها، شرکت‌های عضو پارک‌های فناوری، مجتمع‌های فناوری و مراکز نوآوری و شرکت‌های عضوشان، صندوق‌های پژوهش و فناوری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و... نیز می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

در این طرح چهار سطح خدمات درمان تکمیلی با عناوین «طرح ویژه»، «طرح طلایی»، «طرح نقره‌ای» و «طرح برنزی» با تعهدات و قیمت‏‌های متفاوت برای انتخاب ارائه شده است. همۀ بیمه‌شدگان اصلی، همسر و فرزندان آنها بدون محدودیت سن و با حق بیمۀ یکسان تحت پوشش قرار می‌گیرند. همچنین کارکنان شرکت‌هایی که بیمه می‌شوند می‌توانند والدین خود را تا سقف سنی ۷۰ سال، بدون افزایش حق بیمه، تحت پوشش خدمات قرار دهند. این قرارداد سطح جامعی از خدمات درمانی مانند هزینه‌های بیمارستانی تخصصی و عمومی، زایمان، درمان نازایی، انواع هزینه‌های پاراکلینیکی، دندانپزشکی و سایر هزینه‌های درمانی را پوشش می‌دهد.

«پایین بودن نرخ حق بیمه این طرح در مقایسه با سایر بیمه‌های درمان تکمیلی و طرح‌های مشابه»، «نداشتن مشکل محدودیت 50 نفر پرسنل برای شرکت‌های طرف قرارداد»، «ارائۀ خدمات بیمه‌ای در شعبه‌های سراسر کشور»، «ارائۀ خدمات آنلاین توسط مراکز درمانی طرف قرارداد سراسر کشور»، «پرداخت هزینۀ ناهنجاری‌های جنین»، «پرداخت هزینه‌های مربوط به دندانپزشکی»، «پرداخت هزینه‌های نازایی و ناباروری»، «پرداخت هزینه‌های ویزیت و آزمایش»، «ارائۀ خدمات بیمۀ درمان به کلیۀ شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و خلاق سراسر کشور»، «امکان بهرمندی از خدمات بیمه درمان شرکت های کوچک و ‌متوسط»، «ارائه سه طرح مختلف بیمه عمر و حوادث کارکنان»، «بهره‌مندی شرکت‌های عضو قرارداد بیمۀ درمان تکمیلی از تخفیف‌های سایر رشته‌های بیمه‌ای» و «حداقل حق بیمۀ عمر و ‌حوادث ماهانه۶۷،۵۸۰ ریال» از ویژگی‌های این طرح است.

متقاضیان برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی باید تا تاریخ 31 اردیبهشت 99 اقدام به ورود اطلاعات خود کنند. ثبت‌نام کنندگان از تاریخ 5 خرداد 99 مورد پوشش خدمات بیمه تکمیلی قرار خواهند گرفت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس tinet.ir مراجعه کنند یا با شمارۀ 76250036-021 تماس بگیرید.


  • بازدیدکنندگان: 134
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ