اخبار
01-11-1399
بیش از 20 شرکت عضو پارک فناوری پردیس در این اقدام ملی مشارکت دارند


«این لیست بر اساس اطلاعات جدید،‌ بروز رسانی می‌شود.»


 کتابچه معرفی محصولات تولید شده توسط شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس در جهت مقابله با کرونا را، از اینجا دریافت کنید.بیش از 30 شرکت حوزه «سلامت» و «فناوری اطلاعات» عضو پارک فناوری پردیس در حال تولید محصولاتی برای مقابله با شیوع این ویروس هستند. محصولات این شرکت‌ها با چند عملکرد «پیشگیری»،«تشخیص»، «درمان» و «مطالعات پژوهشی» تولید می‌شوند. در ادامه با برخی از این محصولات آشنا می‌شوید.


1-زیست تخمیر

محصول: تقویت کننده های سیستم ایمنی بدن شامل لاکتوکر، فمی لاکت، فمی لاکت توپلاس، کیدی لاکت، روژویت

توضیحات: در حال حاضر این محصولات در بسیاری از داروخانه های سراسر کشور قابل تهیه است.

تلفن تهران: 02177132961

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://zisttakhmir.com مراجعه کنید.
2-بایرپل فناور

محصول: میکروپاک

توضیحات: ضدعفونی کننده دست و پوست بدون نیاز به شستشو با آب

تلفن پارک: 83-0217650679

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.bayerpaul.comمراجعه کنید.
3-همکاری مشترک «توسن تجهیز» و «آرمین شگرف»

محصول: گیت ضدعفونی کننده

توضیحات: دستگاهی برای ضدعفونی کردن لباس کادر درمانی، به ویژه افراد شاغل در بخش اداری و پرسنل در بخش‌های غیرآلوده که ملزم به رفت و آمد در بخش‌های بستری هستند. 

تلفن پارک توسن تجهیز: 76-74-72-02176251270

تلفن تهران توسن تجهیز: 02122335152-02122327519

تلفن تهران آرمین شگرف: 02188500481

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس  http://tosantajhiz.com و http://www.arminshegarf.com مراجعه کنید. 
4-حنان طب پارس

محصول: کیت تشخیص ویروس کرونا Corona Virus Rapid Test

توضیحات: در حال انجام تحقیقات

تلفن تهران: 30-02188544528

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://hannantebpars.com  مراجعه کنید.5-لیووژن فارمد

محصول: کیت تشخیص ویروس کرونا PCR

توضیحات: در حال انجام تحقیقات

تلفن تهران:02188996828

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://livogen.co مراجعه کنید.6-الکترونیک برتر

محصول: ماشین بیهوشی برای مراقبت از بیماران در آی سی یو بیمارستان ها

توضیحات: ماشین بیهوشی وسیله‌ای جهت ترکیب مقادیر مشخصی از گازها و داروی بیهوشی است که به‌واسطه عمل تنفس بیمار به داخل ریه بیمار، منجر به کاهش هوشیاری و در نهایت بیهوشی وی می‌شود و بدین ترتیب بیمار تا اتمام عمل جراحی بیهوش است. ونتیلاتور ماشین بیهوشی نیز وظیفه کنترل تنفس بیمار در حین عمل جراحی را به عهده دارد و استانداردهای ونتیلاتور این شرکت، این امکان را به پزشک می‌دهد که بیمار از حالت تنفس اجباری به حالت تنفس اختیاری برگردد.

تلفن پارک: 7-02176250650


7-آراپژوهش

محصول: دستگاه نانوسکوپ الکترونی (AFM)

توضیحات: جهت مطالعه ساختار ویروس و نحوه تکثیر سلولی آن

تلفن پارک: 7-02176250186

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرسhttp://ara-research.com مراجعه کنید.
8-پویندگان سلامت

محصول: مانیتورهای علائم حیاتی بیماران

تلفن تهران:02177962181 


9-پارس وندینگ

محصول: دستگاه فروش اتوماتیک (Vending Machin)

توضیحات: برای فروش غیر حضوری محصولات (جهت پیشگیری از انتقال ویروس)

تلفن پارک: 02176251423

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://parsvnd.comمراجعه کنید.10-توسعه اندیش اسپادانا

محصول: دستگاه فروش اتوماتیک (Vending Machin)

توضیحات: برای فروش غیر حضوری محصولات

تلفن پارک : 02176250350

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://spadanamachines.ir مراجعه کنید.
11- سفیر آبی آرام

محصول: ارائه زیرساخت خدمات مرکز تماس تحت رایانش ابری (CCaaS)
توضیحات: شرکت سفیر آبی آرام با طراحی محصول CCaaSجهت ارایه زیرساخت خدمات مرکز تماس تحت رایانش ابری برای مجموعه هایی که خود دارای مرکز تماس و یا در صدد ایجاد مرکز تماس می‌باشند، امکانی را فراهم آورده تا سازمان‌ها و شرکت‌ها بتوانند با حداقل هزینه، جامع ترین و کاربردی ترین امکانات مرکز ارتباط با مشتریان در لایه‌های مختلف سازمان‌شان به صورت حضوری و یا دورکار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار یابند و مورد بهره‌وری قرار دهند.

شماره تماس: 02171394444
پست الکترونیکی: sales@abcallcenter.com

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://abcallcenter.com مراجعه کنید.12- پارس سینوهه پاد

محصول: دستگاه استریلایزر پلاسما

توضیحات: سیستم استریلایزر سرد و خشک با دمای 50-55 درجه سانتیگراد و در شرایط کاملا خشک وسایل را استریل می‌کند. همچنین استریلایزر های پلاسما به جایگزینی مناسب برای سایر روش های قدیمی استریل سرد و خشک نظیر اتیلن اکساید و فرمالدهید تبدیل شده اند.

محصول: امحا زباله های بیمارستانی

توضیحات: به منظور جلوگیری از انتشار عوامل باکتریایی، ویروسی و انگلی و سایر عوامل بیماری زا در محیط زیست، زباله‌های عفونی بیمارستانی می بایست قبل از خروج از بیمارستان و دفع نهایی تصفیه و گندزایی شوند و حتی جمع آوری آنها نیز باید با ماشینهای زباله بر مخصوص انجام شود تا محیط شهری را آلوده نكند. بنابراین بیمارستان‌ها باید به سیستمی مجهز شوند تا زبالهها در محل بیمارستان، عفونت زدایی شوند و پس از بی خطرسازی، به محل دفن و امحای سایر زباله ها برده شوند.

محصول: اتوکلاو بخار

توضیحات: اتوکلاو بخار یا دستگاه استریل کننده با بخار، یک محفظه دارای فشار است که در آن ازبخار اشباع شده برای افزایش دما جهت استریلیزاسیون استفاده می شود. اتوکلاوها در آزمایشگاه های میکروبیولوژی , مراکز بهداشتی و درمانی استفاده می شود.

تلفن: 02174676

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://psptrade.comمراجعه کنید.
13- نرم افزاری و سخت افزاری ایران (نوسا)

محصول: نرم افزارهای اتوماسیون برای تسهیل دورکاری کارکنان

توضیحات: این شرکت با تولید نرم افزارهای اتوماسیون، مالی و حسابداری، انبار، کتابخانه و آرشیو و ... این امکان را به افراد می دهد که بدون نیاز به حضور در محل کار، به انجام وظایف خود بپردازند و تیم های کاری و شرکتها از طریق اینترنت با یکدیگر در ارتباط باشند.

تلفن پارک: 42-36-11-02176250806

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://nosasoft.com مراجعه کنید.
14- سیناگستر پیشرفته

محصول: محلول ضدعفونی کننده دست با پایه الکلی و آماده به مصرف

توضیحات: این محصول دارای اثر ضد میکروبی در 30 ثانیه و دارای مواد مرطب کنند و محافظ پوست است و پس از استفاده نیازی به شست و شو ندارد. همچنین این محصول فاقد رنگ است و رایحه ملایمی دارد. از این محلول ضد عفونی کننده می‌توان به صورت متوالی بدون اینکه پوست دست خشک شود، استفاده کرد. محلول ضد عفونی کننده شرکت سیناگستر پیشرفته دارای استاندارد EN اروپاست و در لیست DGHM وVAH آلمان، ثبت شده است.

تلفن تهران: 8-02144291207/ 8-02144291237/ 6-02144291245

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://sinagostar.com مراجعه کنید.


15- پارس نهند

محصول: شستشوی ابزار پزشکی با تکنولوژی اولتراسونیک PARSONIC 30S

توضیحات: دارای تایمر 2 تا 22 دقیقه با فواصل 4 دقیقه و کنترلر هیتر 20 تا 70 درجه سانتی‌گراد با فواصل 10 درجه، بدنه، مخزن، شیر تخلیه، سبد و در استنلس استیل است. این دستگاه توسط رابط اتصال زمین و فیوز دوبل، حفاظت الکتریکی می‌شود.

تلفن پارک: 4-02176250181

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://pnec.co.ir مراجعه کنید.
16- پایدار ابتکار آرمینا

محصول: کلوئید نانو ذرات نقره ۱۰۰۰ ppm))

توضیحات: 1 لیتر کلویید نانو ذرات نقره همراه با پایدار کننده سیترات سدیم یا PVP مناسب جهت کاربرد های دارویی و غذایی. استریل کننده در محصولات مصرفی و پزشکی مثل پارچه ها، بسته های نگهداری مواد غذایی، سطوح یخچال ها و محصولات مراقبت شخصی.

محصول: کلوئید نانو ذرات نقره ۲۰۰۰ppm))

توضیحات: 1 لیتر کلویید نانو ذرات نقره همراه با پایدار کننده سیترات سدیم یا PVP مناسب جهت کاربرد های دارویی و غذایی. استریل کننده در محصولات مصرفی و پزشکی مثل پارچه ها، بسته های نگهداری مواد غذایی.

محصول: کلویید نانو ذرات نقره- ۴۰۰۰ ppm

توضیحات: کلویید نانو ذرات نقره محلول در آب همراه با پایدار کننده PVP گرید خوراکی. استریل کننده در محصولات مصرفی و پزشکی مثل پارچه ها، بسته های نگهداری مواد غذایی.

تلفن پارک: 021۷۶۲۵۱۶۸۹

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://armina-eng.com مراجعه کنید.
17-پویندگان راه سعادت

محصول: دستگاه ونتیلاتور آی سی یو

توضیحات: دستگاه ونتیلاتور آی سی یو با کارایی حفظ حیات بیماران بستری در آی سی یو‌ها و به ویژه بیماران کرونایی در کشور، بومی سازی، تولید و در اختیار مراکز درمانی قرار گرفت. این دستگاهِ کاربردی که جزو اقلام تحریمی محسوب می‌شود  بعد از ۵ سال کار تحقیقاتی، بومی سازی شده است.

تلفن تهران: 02177962181 و 02177798436

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://saadatco.com مراجعه کنید. 
18-آرتا آریا

محصول: ژنراتور اوزون چند منظوره

توضیحات: ضدعفونی کننده و استرلیزه کننده چند منظوره، گاز را با آب یا هوا ترکیب کرده و میوه، سبزی، مواد غذایی، هوا و وسایل را استرلیزه و تصفیه می‌کند. با توجه به خروجی اوزون بالای این دستگاه، کار استرلیزاسیون در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است. این دستگاه دارای یک تایمر و کنترل از راه دور است. ویژگی های ضد عفونی کنندگی و میکروب کشی این محصول باعث شده این دستگاه یک دستگاه ضروری برای هر خانوار باشد.

محصول: اوزون ژنراتور(Refrige disinfector). محافظ مواد غذایی و برطرف کننده بو 

توضیحات: این دستگاه علاوه بر مصرف در یخچال می‌تواند جهت استفاده از بین بردن میکروب و بوی بد اتاق یا اتومبیل نیز استفاده شود. محافظ مواد غذایی و برطرف کننده بو، قابلیت روشن مانده طولانی مدت را بدون نیاز به برق AC و تنها با باطری دارد. این محصول با توجه به ابعاد کوچک و قیمت مناسبش می‌تواند پرکاربرد و اقتصادی باشد.
تلفن پارک: 02176251002

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://artaaria.ir/fa مراجعه کنید.
 19-رخش شهر

محصول: سامانه نیاز سنجی و تامین کالا برای مراکز حمایتی و درمانی

توضیحات: هدف این سامانه ایجاد ارتباط موثر بین مراکز درمانی و حمایتی با مراکز و اشخاص تامین کننده کالا و همچنین خیرینی است که علاقه‌مند به مشارکت در تامین کالاهای مورد نیاز مراکز حمایتی و درمانی هستند. فرآیند تامین کالا به این صورت است که تولیدکنندگان محصولات خود را در سایت عرضه کرده و مراکز درمانی و حمایتی کالاهای مورد نیاز خود را از بین این محصولات انتخاب می‌کنند. سپس فهرست نیازمندی‌ها و محصولات در اختیار کاربران سایت قرار می‌گیرد. خیرین و داوطلبان می‌توانند بخشی یا تمام هزینه خرید محصولات را بپردازند. بدین صورت کالاهای مورد نیاز مراکز درمانی و حمایتی از طریق خیرین از تولیدکنندگان خریداری شده و برای آنها ارسال می‌شود.  این سامانه برای کمک به تجهیز مراکز درمانی و حمایتی در زمان بحران‌هایی مانند کرونا موثر است. 

شماره تلفن پارک: 02176250876

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://baham.cityrakhsh.com مراجعه کنید. 20-صنایع ارتباطی آوا

محصول: سوئیچ‌های مخابراتی

توضیحات: استفاده از سوییچ‌های مخابرانی تولید صنایع ارتباطی آوا، باعث گردید سامانه تلفنی 4030 ظرف 72 ساعت راه‌اندازی شود. یکی از زیرساخت‌های لازم برای ایجاد سامانه 4030 سوییچ‌های مخابراتی پرظرفیت بود. در شرایط عادی چندین ماه وارد کردن این محصولِ دارای فناوری پیشرفته زمان می‌برد. از فناوری مخابراتی نسل جدید برای توسعه این محصول استفاده شده است. این سوییچ‌ها در برقراری ارتباطات تلفنی کاربرد دارد. پیش از تولید آن در داخل سازمان‌ها و ارگان‌ها باید از محصولات اروپایی و چینی برای رفع نیاز خود استفاده می‌کردند اما اکنون این محصول جایگزینی برای آنها است.

شماره تلفن تهران:02143612000

برای اطلاعات بیشتر به آدرس  http://ava.ir/index.php/fa  مراجعه کنید.21-تکاپو زیست

محصول: کیت تشخیص ویروس کرونا

توضیحات: در انتظار مجوز

تلفن تهران:02143908000

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://takapouzist.com/farsi مراجعه کنید. 22- فن‌آموز
محصول: بسته تولید 30 ماسک سه لایه. 
توضیحات: این بسته شامل مواد اولیه و ابزار تولید  30 ماسک سه لایه است که به مصرف کننده این امکان را می‌دهد تا در خانه ماسک مورد نیاز خود را در سایز دلخواه بسازد. 
این محصول برای فروش در انتظار کسب موجوز است. 
تلفن پارک:3-02176250640 
برای اطلاعات بیشتر به آدرس https://fanamouz.ir مراجعه کنید. اینستاگرام ماسک فن آموز: https://www.instagram.com/fanamouzmask

 


23-کارگاه نوآوری هفت و هشت (مستقر در کارخانه نوآوری آزادی، شعبه پارک)

عضو شتابدهنده گروه دیبا

محصول: محافظ صورت «خوود»

توضیحات: این محافظ از طلق شفاف با ضخامت 30 میکرون و پلکسی شیری با ضخامت 2 میلی‌متر در طول 17 سانتی‌متر، عرض 15 سانتی‌متر و ارتفاع 20 سانتی‌متر ساخته شده است. محافظ صورت خوود با آب و صابون و پد الکلی قابل شستشوست. 

تلفن تهران: 02144653470

 برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://haftohasht.studio مراجعه کنید. 
 24- استارتاپ آوید(مستقر در کارخانه نوآوری آزادی، شعبه پارک)

عضو شتابدهنده سلامت الکترونیک کار

محصول: ارائه خدمات آموزشی مجازی به فعالان حوزه پزشکی

توضیحات:  پلتفرمی آموزشی‌ست که محتوای تخصصی درحوزه علوم پزشکی و سلامت و برگزاری رویدادهای تخصصی این حوزه و پلتفرم جامع آموزش پزشکی را ارائه می‌دهد. چندین دوره آمورشی رایگان و دو دوره تخصصی آموزشی در مورد کرونا برای متخصصان به صورت رایگان در سایت آوید ارائه شده است. همچنین تمامی دوره‌های آموزش مجازیِ این مجموعه 15 اسفند تا 15 فروردین  با 60 درصد تخفیف ارائه شدند که افراد در قرنطینه بتوانند از آنها استفاده کنند.

تلفن تهران: 02146106194

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://aveedme.com مراجعه کنید.


 25- استارتاپ فیت شیپ(مستقر در کارخانه نوآوری آزادی، شعبه پارک)

عضو شتابدهنده سلامت الکترونیک کار

محصول: ارائه خدمات آموزشی مجازی در حوزه ورزش و تندرستی

توضیحات: این استارتاپ که به وسیله سایت و اپلیکیشن با کاربران در ارتباط است، برای مقابله با تاثیرات سو قرنطینه به سبب مقابله با کرونا، شروع به تهیه ویدئوهای آموزشی «ورزش در خانه بدون هیچ وسیله ورزشی» به صورت رایگان کرده و همچنین مطالبی در مورد عادات غذایی سالم برای زمان بحران کرونا تولید و منتشر کرده است.

تلفن تهران:09332430549 (امور اداری) و 09374152083 (پشتیبانی)

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://fitshape.ir مراجعه کنید. 


 26-استارتاپ هلیکس(مستقر در کارخانه نوآوری آزادی، شعبه پارک)

 عضو شتابدهنده سلامت الکترونیک کار

محصول: مشاوره پزشکی به مخاطبان 

توضیحات: از همان ابتدای شروع کرونا بخش ویژه کرونا در این استارتاپ شروع به کار کرد که به صورت رایگان به مخاطبان مشاوره می‌داد. همچنین کاربران، می‌توانند از طریق اپلیکشن این استارتاپ، نزدیک‌ترین مرکز درمانی مخصوص کرونا به محل زندگی خود را پیدا کنند. ضمن اینکه هلیکس با استفاده از منابع رسمی در جهت آگاهی مردمی، در مورد کرونا تولید محتوا کرده و به مخاطبان ارائه می‌دهد. در اپلیکیشن هلیکس بخشی وجود دارد که کاربران مشکوک به مبتلا به کرونا می‌توانند علائم خود را ثبت کنند. اطلاعات آنها توسط پزشکان بررسی شده و نتایج به اطلاع کاربران خواهد رسید.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://healxapp.com مراجعه کنید. 


  27-استارتاپ دکتر چکاپ(مستقر در کارخانه نوآوری آزادی، شعبه پارک)

 عضو شتابدهنده سلامت الکترونیک کار

محصول: تست خانگی کرونا

توضیحات:  افرادی که علائم کرونا دارند می‌توانند به دکتر چکاپ مراجعه کرده و مشاوره دریافت کنند. اگر با توجه به علایم نیاز به انجام تست وجود داشته باشد، پرستاران به خانه آنها مراجعه کرده، بزاق دهان آنها را به عنوان دریافت می‌کنند و نتیجه بررسی آن پس از آزمایش در آزمایشگاه، به صورت مجازی به متقاضیان گزارش داده می‌شود. تمامی مراحل آنلاین انجام می‌شود. در این شرایط که در خانه ماندن نقش بسیار مهمی در زمینه مقابله با کرونا دارد با این روش مراجعه به آزمایشگاه‌ها کمتر خواهد شد.همچنین. تیم دکتر چکاپ در بازه زمانی 15 اسفند تا 15 فرودین به حدود 1500 نفر به صورت تلفنی مشاوره داده است که خود باعث کاهش حجم مراجعات به مراکز درمانی است. 

تلفن پارک: 02144924294

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://drcheckup.online مراجعه کنید. 28-استارتاپ مانیار(مستقر در کارخانه نوآوری های‌وی، شعبه پارک)

 عضو شتابدهنده سلامت الکترونیک کار

محصول: سرویس‌های انتقال پول به صورت مجازی

توضیحات: مانیار برای مقابله با کرونا در دو حوزه فعالیت می‌کند. یکی از فعالیت‌های مانیار ارائه سرویس پرداخت آنلاین به خیریه‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد است؛ که در زمینه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جهت مقابله با کرونا فعالیت می‌کنند. دیگر فعالیت مانیار، ارائه سرویس پرداخت توسط QR CODE به فروشگاه‌هاست. رد و بدل کردن کارت و وجه نقد بین فروشنده و خریدار یکی از راه‌هایی است که باعث انتقال ویروس کرونا می‌شود. استفاده از این روشِ پرداخت به قطع زنجیره انتقال ویروس کمک خواهد کرد. در زمان مبارزه با بحران کرونا از متقاضیان این دو سرویس حق اشتراکی برای ارائه آن دریافت نمی‌شود و رایگان است.

تلفن تهران: 02128423155

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://moneyar.com مراجعه کنید.29- سپید افرا الکترونیک

محصول: دستگاه ضد عفونی کننده همراه (Handheld Germicidal) با نام اختصاری SUVC-1

توضیحات: هدف از ارایه این ایده، خدمت به بهداشت شخصی و خانواده بوده است.

محصول: دستگاه ضدعفونی سطوح (Surface Germicidal) با نام اختصاریPSUVC-1

توضیحات: این دستگاه در مراکز بهداشتی و آزمایشگاه‌های زیست مولکولی، تصفیه کننده های هوا و آب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محصول: دستگاه ضدعفونی کننده هوا (Air Purifier) با نام اختصاریASUVC-1

توضیحات: این دستگاه در مکان‌های عمومی مانند خودروهای عمومی، تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها، مترو و مراکز خدمات عمومی مانند بانک‌ها و بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تلفن پارک:  02176250267 و 02176250266

برای اطلاعات بیشتر به آدرس  http://SEPIDAFRA.COM مراجعه کنید. 
30-صنایع پویا الکتروسامان نیرو (پالس نیرو)

محصول: این محصول با استفاده از اشعه پر توان UV-C بار میکروبی و ویروسی را در زمان حداکثر 10 دقیقه به میزات 99/99% کاهش می‌دهد.

توضیحات: این دستگاه دارای توان مصرفی 900 و توان تابشی 350 وات است. لامپ‌های این محصول 12000 ساعت  طول عمر دارند و  دستگاه دارای ریموت کنترل وصل و دارای تایمر قطع است. این محصول برای ضدعفونی هواپیما، مترو، اتوبوس و فضاهای عمومی مناسب است. 

تلفن پارک:02176250831 

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://pulseniru.com مراجعه کنید. 


31-آرکا افشان سان

محصول: دستگاه ضدعفونی کننده سطوح و محیط با تکنولوژی مه خشک 

توضیحات:  در روش مه خشک موتور توربوجت دستگاه، هوا را گرفته و آن را بسيار متراكم كرده و به نازل دستگاه مي‌دهد. این جریان منجر به تولید مه خشک می‌شود. مه خشک تولید شده شامل قطرات کوچکی از محلول ضدعفونی کننده با قطر کمتر از 5 میکرون است. این اندازه از ذرات، باعث می‌شود که محلول ضدعفونی کننده به بهترین شکل ممکن در محیط منتشر شود. در واقع این دستگاه به مانند یک ابر، توزیع یکنواختی از ذرات محلول ضدعفونی کننده را به محیط و تمام خلل و فرج سطوح می‌رساند. تکنولوژی مه خشک، پروکسید هیدروژن را به صورت یون‌های OH منفی متصاعد می‌کند. این یون‌ها به دلیل بار الکتریکی که دارد به همه نقاط نفوذ می‌کند، حتی نقاط غیرقابل نفوذی مانند بین پره‌های شوفاژ، در کانال‌های هواساز، داخل کمدها و ... . بدنه میکرو ارگانیسم‌هایی مانند باکتری‌ها، قارچ‌ها و ویروس‌ها بار الکتریکی مثبت دارند، به همین دلیل یون‌های OH منفی جذب آنها شده و با از بین بردن دیواره‌ی آنها موجب از بین رفتن‌شان می‌شوند.

تلفن تهران: 02144374119

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://arkaafshan.com مراجعه کنید.

32-فب‌لب ایران

محصول: شلیدهای صورت

 

توضیحات: محافظ یا شیلدهای صورت به دلیل مصرفی بودن و تعویض مداوم، مورد نیاز کادر درمانی است. فب‌لب ایران با توجه به نیازمندی کشور به این محافظ‌ها اقدام به طراحی و ساخت آنها کرد. پس از ساخت چند نمونه آزمایشی و چندین مدل محافظ برای آزمون و خطا و رسیدن به گزینه مناسب، مدل نهایی ساخته شد.در طراحی جزئیات سعی شده با توجه به مسائل موجود و متناسب با نیازهای فعلی طراحی انجام شود. همچنین در طراحی راحتی و اانعطاف‌پذیری شیلدها هم مد رنظر قرار گرفته است. در ابعاد و مقیاس این محافظ‌ها سعی شده است که ابعاد و استانداردهای مورد استفاده در کشور مد نظر قرار بگیرد.

تلفن پارک: 02176251251

برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://fablab.ir مراجعه کنید.  33-فن‌آموز

محصول:الکل پاش خودکار ضدعفونی کننده دست

توضیحات: این دستگاه از استنلس استیل، آهن و پلاستیک ساخته شده، دارای مخزن 5/2 لیتری و حسگر مادون قرمز برای تشخیص ورود دست است. دستگاه الکل پاش خودکار، با شارژر و پاوربانک قابلیت شارژ داشته و ظرف تجمیع دور ریز مایع دارد.

تلفن پارک:3-02176250640 
برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://fanamouz.ir مراجعه کنید. 34- فناوری بن‌یاخته‌های رویان
محصول: سلول‌های مزانشیمی بندناف و مغز استخوان
توضیح: امروزه پیوند سلول‌های بنیادی مزانشیمی به صورت آلوژن و یا اتولوگ به عنوان یک روش درمانی مناسب و جایگزین در مدیریت بسیاری از بیماری‌ها به ویژه در پزشکی بازخاستی شناخته شده است. منبع این سلول‌ها مغز استخوان و بافت چربی و بافت‌های جنینی هستند. در یک مطالعه صورت گرفته، اثر سلول‌های بنیادی مزانشیمی برای ارزیابی اطمینان بخشی از نظر بی‌خطر بودن و اثربخشی احتمالی در بیماران کوید 19 با شدت بیماری متوسط و شدید انجام شده است. مرحله اول مطالعات بالینی با تزریق برای 6 بیمار به اتمام رسیده است.. فاز دوم این مطالعه در 3 گروه 10 نفره با استفاده از سلول‌های بنیادی مزانشیمی مشتق از مغز استخوان بافت‌بند و ناف و جفت انجام شود.
تلفن تهران: 021٢٧٦٣٥٠٠٠
برای اطلاعات بیشتر به آدرس  http://www.rsct.irمراجعه کنید.


35-مروابُن
محصول: ژل اسپری و محلول ضدعفونی‌کننده
توضیح: این شرکت با توجه به افزایش درخواست متقاضیان برای تهیه محصولات ضدعفونی کننده و کاهش دسترسی به این محصولات، تولید محصولات ضدعفونی‌کننده را در دستور کار خود قرار داده است.
محصول: کیت تشخیص ویروس کرونا از طریق استخراج آنتی بادی‌های بدن انسان
توضیح: این شرکت تولید طرح تولید کیت تشخیص کرونا را از طریق استخراج آنتی بادی‌های بدن انسان آغاز کرده است.
تلفن تهران: 02166581438 / 02166581439
برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرسhttp://morvabon.com مراجعه کنید.

  • بازدیدکنندگان: 2282
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ