اخبار
06-05-1393
برگزاری پنجمین استارتاپ ویکند مرکز شتاب‌دهی نوآوری

پنجمین رویداد استارتاپ ویکند از سری برنامه ­های مرکز شتاب‌دهی نوآوری با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و پارک فناوری پردیس، همچنین همکاریبنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان، انجمن زنان مدیر کارآفرین، انجمن ملی زنان کارآفرین و کانون زنان بازرگان ایران، از روز چهارشنبه 5 شهریور الی جمعه 7 شهریور در تهران برگزار خواهد شد.

این رویداد، پنجمین رویداد استارتاپ ویکند از سری برنامه­های «صد در صد» در مرکز شتاب‌دهی نوآوری محسوب می‌شود. هدف‌گذاری این مرکز برگزاری یکصد رویداد استارتاپ ویکند در طول 3 سال (تیرماه 1393 تا تیرماه 1396) با مشارکت 10.000 نفر از صاحبین ایده و متخصصین در سطح کشور است که 4 رویداد آن در شهرهای تهران، مشهد، زنجان و ارومیه برگزار شده و رویداد پنجم نیز در مجتمع آموزشی منظومه خرد در ولنجک تهران برگزار خواهد شد.

بیش از 70% از شرکت­کنندگان این دوره از استارتاپ ویکند را زنان و بانوانی تشکیل خواهند داد که به کارآفرینی و شروع یک کسب و کار علاقه‌مند هستند و اکثر مربیان و داوران نیز از بانوان موفق و کارآفرین ایرانی انتخاب شده‌اند.

گفتنی است هدف از برگزاری استارت‌آپ ویکند، آموزش شروع یک کسب و کار و شبکه‌سازی میان کارآفرینان جوان و با انگیزه است. طی این دوره، شرکت‌کنندگان پر‌انرژی شامل ایده‌پردازان، برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.


 

  • بازدیدکنندگان: 1788
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ