اخبار
08-11-1399

صرافی «پردیسان نوین» با اخذ تائیدیه بانک مرکزی در پارک فناوری پردیس مستقر شده و در حال فعالیت است. از جمله خدمات این صرافی، ارائه اسکناس ارز در چارچوب سرفصل‌ها و قوانین بانک مرکزی به شرکت‌ها و افراد حقیقی است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، صرافی پردیسان نوین در جهت تسهیل امور تجاری شرکت‌های عضو، فعالیت خود را در پارک فناوری پردیس آغاز کرده است.

صرافی «پردیسان نوین» که در ساختمان صندوق توسعه فناوری‌های نوین، واقع در نبش خیابان نوآوری 8 پارک مستقر می‌باشد، با پشتوانه صندوق توسعه فناوری‌های نوین پارک، فعالیت خود آغاز کرده است.

صرافی پردیسان نوین مطابق با اساسنامه خود مي‌تواند در 4 حوزه اصلي «خرید و فروش نقدی ارز»، «مسکوک طلای ضرب شده»، «ارائه خدمات ارزی برون مرزی» و «انجام عملیات مربوط به حواله های ارزی در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی» فعالیت کند.

پس از پیگیری‌های انجام شده از بانک مرکزی، امکان دسترسی این صرافی به بازار متشکل ارزی نیز مهیا شده است؛ بنابراین ارائه اسکناس ارز در چارچوب سرفصل‌ها و قوانین بانک مرکزی برای شرکت‌ها و افراد حقیقی وجود دارد.

همچنین در حال حاضر دسترسی به سامانه نیمای بانک مرکزی وجود دارد. در صورتی که شرکت‌ها نیاز داشته باشند و درخواست خود را به صرافی ارائه کنند، صرافی می‌تواند با عرضه کننده ارز وارد تعامل شده و در صورت توافق، ارز مورد نیاز را تهیه کند.

با توجه به تعاملات و پیگیری‌های صورت پذیرفته با دو هلدینگ بزرگ صادراتی، امکان اختصاص بخشی از ارز نیماییِ حاصل از صادراتِ این دو هلدینگ بزرگ، برای شرکت‌های عضو پارک، در آینده نزدیک وجود دارد.

گفتنی است در حال حاضر در یک ماه گذشته، بیش از 100 نفر از افراد حقیقی(کارکنان شرکت‌ها) توانسته‌اند از ظرفیت صرافی استفاده کنند. علاقه‌مندان برای ارتباط با صرافی پردیسان نوین می‌توانند از شماره تلفن 75076060 استفاده کنند.  • بازدیدکنندگان: 86
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ