اخبار
05-13-1399
در راستای حمایت از توسعه بازار محصولات شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس

پارک فناوری پردیس با هدف حمایت از توسعه بازار محصولات شرکت‌های عضو از حضور آنها در مناقصات صنعت نفت حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این مجموعه به ‌منظور توسعه بازار، افزایش توان فنی و اجرایی و همچنین توانمندسازی مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، اقدام به حمایت از حضور شرکت‌های عضو در مناقصات صنعت نفت می‌کند.

شرکت‌های عضو در صورت تمایل می‌توانند جهت حضور در مناقصات از ظرفیت و مشارکت پارک فناوری پردیس و شرکت‌های دانش‌بنیان دیگر استفاده کنند.

«آورده اولیه جهت اخذ ضمانت‌نامه‌ها»، «ارائه ضمانت‌نامه‌های مورد نیاز کارفرما»، «کمک در بهبود اخذ امتیاز ارزیابی کیفی مناقصات با ارائه سوابق اجرایی و قراردادی پارک»، «تشکیل کنسرسیوم با سایر شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور برای افزایش توان فنی،‌اجرایی و حل چالش‌های رتبه‌بندی قانونی» و «تامین مالی در جریان اجرای پروژه توسط پارک و سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی» از حمایت‌های پارک فناوری پردیس برای شرکت‌ها جهت حضور در مناقصات مذکور است.

شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور برای بهره‌مندی از مزایای فوق می‌توانند بعد از شناسایی مناقصات در حوزه خود، فرم ذیل را دریافت، تکمیل و به آدرس ایمیلAlipour@techpark.ir ارسال کنند. اداره‌کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس پس از بررسی مناقصه و تناظریابی با حوزه فعالیت و توانمندی شرکت متقاضی، با شرکت عضو برای حضور در مناقصه و اجرای پروژه مشارکت می‌کند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با آقای مهندس علی‌پور به شماره 75250250 داخلی 2308 و 2325 تماس بگیرند.

دانلود فرم اخذ اطلاعات مناقصه از اینجا

دانلود متن فراخوان از اینجا

  • بازدیدکنندگان: 83
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ