اخبار
08-07-1399
توسط اداره کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس

اداره کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس، بوت کمپ تخصصی «دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوا» را از 26 آبان ماه به مدت 3 ماه به صورت آنلاین برگزار می‌کند. مهلت ثبت‌نام در این دوره تا 13 آبان است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، آکادمی دانشکار اقدام به برگزاری دوره آموزشی-تخصصی «بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوا» کرده است. این دوره با حمایت پارک فناوری پردیس و ستاد اقتصاد دیجیتال و با محوریت اداره کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک، از تاریخ 26 آبان ماه به مدت 3 ماه و به صورت آنلاین برگزار می‌شود. در این دوره بیش از 170 ساعت آموزش کاربردی در حوزه دیجیتال مارکتینگ و مهارت‌های نرم مورد نیاز، به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.

هدف از برگزاری این دوره، ارائه کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و آماده‌سازی افراد برای جذب و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز شرکت‌های عضو پارک، است.

این بوت کمپ تخصصی که از استادان برجسته کشور در حوزه دیجیتال مارکتینگ برخوردار است، شامل سرفصل‌های آموزشی «مقدمه‌ای بر دیجیتال مارکتینگ»، «سئو»، «استراتژی بازاریابی دیجیتال»، «سوشال مدیا مارکتینگ»، «مهارت‌های نرم دیجیتال مارکتینگ»، «کمپین‌های تبلیغاتی دیجیتال»، «رشد»، »پرفورمنس و اتوماسیون بازاریابی»، «تولید محتوا»، «روابط عمومی» و «گیمیفیکیشن در بازاریابی دیجیتال»، می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره می‌توانند با مراجعه به سایت دانشکار به آدرس http://daneshkar.net/bootcamp ثبت‌نام کنند.

مهلت ثبت‌نام افراد برای حضور در دوره و همچنین اعلام آمادگی و نیاز شرکت‌ها تا تاریخ 13 آبان‌ماه است. افرادی که بتوانند با موفقیت دوره را به اتمام رسانند در شرکت‌هایی که از قبل اعلام آمادگی و نیاز نموده‌اند، جذب خواهند. شد.

شایان ذکر است برنامه‌ریزی‌هایی برای برگزاری سایر دوره‌های بوت‌کمپ و کمپ‌های اشتغال در حال انجام است. شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس می‌توانند نیازهای خود برای دوره‌های آتی را به اداره کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری ارائه دهند.


 


  • بازدیدکنندگان: 96
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ