اخبار
09-08-1399
توسط پارک فناوری پردیس و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی


پارک فناوری پردیس وبینار آموزشی «هوش تجاری و طراحی داشبورد و گزارش‌های مدیریتی با نرم افزارPower BI» را با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، وبینار آموزشی«هوش تجاری و طراحی داشبورد و گزارش‌های مدیریتی با نرم افزارPower BI » توسط این مجموعه و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از 16 تا 30 آذرماه (به مدت 16 ساعت) از ساعت 13:00 تا 17:00 برگزار می‌شود. شرکت «پیشگامان کیفیت گستر آرمان» کارگزار این دوره آموزشی است.

سرفصل‌های آموزشی این دوره آموزشی به این شرح هستند: «آشنایی با مفاهیم کلی در هوش تجاری، تحلیل و تصویرسازی داده‌ها»، «معرفی انواع طراحی مدل داده و نحوه ایجاد آن در نرم افزار Power BI» معرفی کلی نرم‌افزارPower BI Desktop»، «اتصال داده به نرم‌افزار و ایجاد مدل داده در Power Query Editor»، «ایجاد و تنظیم ویژوال‌های مختلف»، «ایجاد Tooltip برای نمودارها»، «ایجاد Card ، KPI وGauge»، «ایجاد Button های مختلف در گزارش»، معرفی Sync Slicer و Bookmark»، «ایجادDrillthrough»، «معرفی پرکاربردترین فرمول‌های DAX» و«معرفی Power BI Service و نکات کلیدی آن»

مسئولیت تدریس این دوره بر عهده «دکتر ساعی نیک» مدرس دانشگاه، عضو انجمن اقتصاددانان، مدیر آموزش‌های سازمانی موسسه آموزش عالی آزاد گسترش مدیریت تهران، است که در سابقه خود همکاری با موسسات آموزشی معتبر در زمینه آموزش نرم افزارهای کاربردی را نیز دارد.

شرکت‌های دانش‌بنیان برای ثبت‌نام در این دوره از تخفبف 70 درصدی و دیگر شرکت‌ها از تخفیف‌های حمایتی پارک فناوری پردیس بهره‌مند می‌شوند.

شرکت‌های دانش‌بنیان برای ثبت‌نام می‌توانند از طریق آدرس http://ghazal.inif.ir اقدام کرده و دیگر شرکت‌ها باید برای ثبت‌نام به آدرس http://eventbox.ir/bi30  مراجعه کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 9:00 الی 18:00 با شماره‌های ۰۲۱۷۶۲۵۱۴۲۹ و۰۹۲۱۹۵۶۴۵۴۷ تماس بگیرند.

شایان ذکر است مهلت و ظرفیت ثبت‌نام این دوره، محدود است.


  • بازدیدکنندگان: 59
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ