اخبار
07-16-1399
توسط اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس

وبینار آموزشی «آشنایی با بازيافت و استفاده مجدد از باتری‌های لیتیومی» 21 مهر ماه از ساعت 10 الی 12 توسط اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری با همکاری شرکت «پیشگامان کیفیت گستر آرمان» به عنوان کارگزار، وبینار آموزشی «آشنایی با بازيافت و استفاده مجدد از باتری های لیتیومی» را، 21 مهر ماه از ساعت 10 الی 12 برگزار می‌کند.

«تحولات اقتصادی حول محور خودروهای برقی»، «به کارگیری شبکه عصبی و هوش مصنوعی برای تخمین سالمت باتری»، «استفاده از ربات‌های خودمختار و بهره‌گیری این ربات‌ها از سنسورها و دوربین‌های پیشرفته جهت جداسازی اجزای درونی باتری‌های لیتیومی» و «تصویربرداری 3 بعدی جهت تشکیل مدل 3 بعدی باتری و استفاده این مدل برای تشخیص توسط سنسورهای چشمی رباط» از محورهای موضوعی این وبینار هستند. همچنین در این دوره آموزشی موضوعاتی نظیر «استفاده از دوربین و ربات برای دنبال کردن مسیر حرکت باتری»، «ارائه تست‌های آزمایشگاهی برای جداسازی باتری»، «درک قوانین لازم برای شرکت‌هایی که قصد ورود به حوزه بازیافت باتری‌های لیتیومی را دارند» و «بحث و گفتگو درباره چالش‌های فعلی بازیافت و استفاده مجدد از باتری‌های لیتیومی» مطرح می‌شود.

«علیرضا رستگارپناه» تدریس این دوره آموزشی بر عهده دارد. «تدریس در دانشگاه بیرمنگام» و «سرپرستی تیم رباتیک انستیتوی انرژی فارادی انگلستان» از سوابق حرفه‌ای اوست. شیوه‌های نوین اتوماسیون و ربات‌های صنعتی برای جداسازی باتری‌های مذکور برای اولین بار در دنیا توسط تیم او مطرح شده و حوزه فعالیت وی بازیافت و استفاده مجدد از باتری‌های لیتیومی خودروهای برقی توسط ربات است.

هزینه ثبت‌نام در این وبینار آموزشی برای اعضای شرکت‌های عضو بخش اراضی و استیجاری پارک فناوری پردیس 50 هزار تومان، اعضای شرکت‌های مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس 20 هزار تومان، اعضا و کارکنان سایر پارک‌ها و مراکز رشد 70 هزار تومان و مخاطبان آزاد 100 هزار تومان، تعیین شده است.

متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس http://evand.com/events/bat99 مراجعه کنند و جهت دریافت اطلاعات بیشتر، ازساعت 9 الی 18 با شماره تلفن؛ 76251429-021 و 09219564547 با کارگزار برگزاری رویداد (شرکت پیشگامان کیفیت) تماس بگیرند.


  • بازدیدکنندگان: 84
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ