اخبار
07-10-1396

دومین نشست تجاری-فناوری شبکه انتقال و تبادل فناوری دی-هشت (D-8 TTEN) به میزبانی شورای تحقیقات علمی و فناوری ترکیه (توبیتاک) در تاریخ 26 الی 28 مهرماه 96 (18 تا 20 اکتبر 2017) در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس این نشست در 3 بخش ارائه عمومی، جلسات تجاری بین شرکت­ها (B2B Meetings) و نمایشگاه جانبی در حاشیه نهمین نشست سران و وزرای خارجه با حضور شرکت‌های فناور حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر از 8 کشور عضو برگزار می‌شود.

نشست‌های تجاری-فناوری شبکه انتقال و تبادل فناوری دی-هشت با محوریت حوزه‌های مختلف فناوری با حضور شرکت­های فناور از کشورهای عضو به منظور آشنایی شرکت­ها از توانمندی‌های یکدیگر و توسعه مبادلات فناوری و مشارکت و سرمایه­گذاری مشترک برگزار می‌شود.

اولین دور این نشست با حضور 18 شرکت‌ فناور تولیدکننده داروهای بیوسیمیلار اردیبهشت ماه سال 96 در شهر داکا در بنگلادش به میزبانی شورای تحقیقات علمی و صنعتی بنگلادش برگزار شد و نشست دوم در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر برگزار خواهد شد.

شرکت‌های فناور در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر می‌توانند با ارسال فرم درخواست خود از طریق لینک زیر به آدرس ایمیل دبیرخانه به نشانی info@d8tten.org برای ثبت نام در این نشست اقدام نمایند.

فرم ثبت­ نام در دومین نشست تجاری- فناوری شبکه انتقال و تبادل فناوری دی-هشت[G1]


  • بازدیدکنندگان: 1009
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ