اخبار
06-29-1399
توسط پارک فناوری پردیس و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

پارک فناوری پردیس دوره آموزشی آنلاین«نکات طلایی مدیریت برند و برندینگ» را با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، دوره آموزشی آنلاین «مدیریت برند و برندینگ» توسط این مجموعه و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی 1 و 2 مهر ماه از ساعت 13 تا 17 برگزار می‌شود. شرکت «پیشگامان کیفیت گستر آرمان» کارگزار این دوره آموزشی است.

«مفهوم و اهمیت برند و نام و نشان تجاری»، «اصول برندسازی حرفه‌ای»، «سبک‌های برندسازی»، «تفکر خلاق در برندسازی»، «مهارت هویت‌سازی و حفظ و کنترل برند»، «شیوه تهیه و تحلیل اطلاعات برند»، «معاینه فنی برند» و «فرآیند تصمیم‌گیری مشتریان و مصرف‌کنندگان درباره برند» سرفصل‌های آموزشی این دوره آموزشی هستند. مسئولیت تدریس این دوره بر عهده «علی خویه» مشاور، مدرس و مولف در زمینه برندینگ و بازاریابی است.

شرکت‌های دانش‌بنیان برای ثبت‌نام در این دوره از تخفبف 70 درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی و دیگر شرکت‌ها از تخفیف‌های حمایتی پارک فناوری پردیس بهره‌مند می‌شوند.

شرکت‌های دانش‌بنیان برای ثبت‌نام می‌توانند از طریق آدرس http://ghazal.inif.ir اقدام کرده و دیگر شرکت‌ها باید برای ثبت‌نام به آدرس http://https://evand.com/events/brn99 مراجعه کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۲۱۷۶۲۵۱۴۲۹ و 09219564547 تماس بگیرند.

شایان ذکر است مهلت و ظرفیت ثبت‌نام این دوره، محدود است.


  • بازدیدکنندگان: 48
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ