اخبار
11-20-1398
در جریان هشتمین مراسم تجلیل از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس

عصر دیروز در جریان هشتمین مراسم تجلیل از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس که با حضور با «مهدی صفاری‌نیا» رئیس پارک، «اکبر ترکان» مشاور عالی رییس جمهور،«سعیدسهراب پور» مشاور رییس بنیاد ملی نخبگان، «سید محمودرضاپ سجادی» مدیرعامل انجمن خیرین توسعه علم و فناوری ایرانیان و جمعی از مدیران عامل شرکت‌های عضو پارک برگزار شد، برندگان «یازدمین دوره مسابقات ورزشی پارک فناوری پردیس» معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این مراسم برندگان یازدهمین دوره مسابقات ورزشی پارک فناوری پردیس، جوایز خود را از «حسین صابری» قائم مقام پارک و «مهندس حساس» مدیرعامل شرکت «منابع تغذیه الکترونیک» و «مهندس عطارد» قائم‌مقام مدیرعامل شرکت «مشاوران انرژی تهران»، که شرکت‌هایشان بیشترین مقام در مسابقات ورزشی را کسب کرده بودند، دریافت کردند.

در این بخش «زیبا معین‌صابری» و «الهام پارسامنش» از شرکت «مشاوران انرژی تهران»، «سارا ناطقی» و « فاطمه فلاحیان» از شرکت «تجارت الکترونیکی ارتباط فردا» و «شبنم ربیعی» و «محترم سادات سیرنگ» از شرکت «منابع تغذیه الکترونیک»، به ترتیب جوایز رتبه‌های اول تا سوم رشته فوتبال دستی بانوان را دریافت کردند.

«مبین خدادادی» و «رضا رجب‌بلوکات» از شرکت «تجارت الکترونیک ارتباط فردا»، «داریوش رضایی» و «علی هاشمی» از شرکت «سلام مهر» و «کوهسار محمدی» و «محمد مَسکنی» از شرکت «توسعه فناوری‌های نوین»، به عنوان رتبه‌های اول تا سوم فوتبال دستی آقایان معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

«مهدی سعیدبخش» از «شبکه نوآوری و فناوری ایران»، «محمد ستار‌معصومه» و «مسعود علیپور» از شرکت «منابع تغذیه الکترونیک» نیز مقام‌های اول تا سوم رشته تنیس روی میز آقایان را کسب کرده بودند که از آنان نیز تقدیر به عمل آمد.

در رشته دارت هم «جواد علی‌اکبری» از شرکت «دایوپارس»، «مهدی حاجی‌نژاد» از شرکت «صنایع الکترونیک فاران» و «کوهسار محمدی» از «صندوق توسعه فناوری‌های نوین» رتبه‌های اول تا سوم را کسب کرده بودند که در جریان این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند.

شایان ذکر است که یازدهمین دوره مسابقات ورزشی پارک فناوری پردیس، چندی پیش به مناسبت دهه فجر و در سه رشته «فوتبال دستی»، «تنیس روی میز» و «دارت» با حضور 126 ورزشکار از 24 شرکت عضو پارک، در قالب 176 مسابقه برگزار شد.


  • بازدیدکنندگان: 239
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ