اخبار

«سجاد عباسی فشمی» دبیر اینوتکس 2020 از پایان مهلت ثبت‌نام در رویداد «کافه سرمایه» در پایان تیرماه خبر داد.

 

به گزارش روایط عمومی پارک فناوری پردیس، «کافه‌سرمایه» یکی از رویدادهای جانبی اینوتکس است که فرصت ویژه‌ای برای صاحبین شرکت‌های نوپا و استارتاپ‌ها در راستای جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود. «سجاد عباسی فشمی» در مورد این رویداد گفت: شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران نمایشگاه اینوتکس در کافه سرمایه، با توجه به میزان سرمایه مورد نیاز و حوزه فعالیت و خدماتشان به سرمایه‌گذاران متناظر معرفی شده و جلسات ویژه‌ای برای آنها ترتیب داده خواهد شد.

وی ادامه داد: کافه سرمایه امسال به صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد. برای ثبت‌نام در این رویداد متقاضیان می‌توانند وارد پنل کاربری خود شده (بازدیدکننده و غرفه‌دار) و فرم‌های مربوطه را پر کنید. همچنین امکان ثبت‌نام از طریق مراجعه به سایت اینوتکس، بخش رویدادها و انتخاب کافه‌سرمایه، فراهم است.

سجاد عباسی در مورد تعداد ثبت‌نام کنندگان برای شرکت در اینوتکس 2020 گفت: با شروع ثبت نام رویداد اینوتکس 2020 بیش از 200 شرکت و استارتاپ برای حضور در این رخداد مهم ثبت نام کرده‌اند.

وی ادامه داد: با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، مبلغی بالغ بر 90 درصد هزینه حضور در نمایشگاه، به صورت یارانه پرداخت شده است تا شرکت‌ها و استارتاپ‌ها بتوانند از این فرصت برای جذب سرمایه استفاده کنند. در واقع هزینه حضور در نمایشگاه بالغ بر 3 میلیون تومان است، اما استارتاپ‌ها و شرکت‌ها مبلغی بین 100 تا 300 هزار تومان پرداخت می‌کنند.

دبیر اینوتکس 2020 همچنین در مورد دیگر رویدادهای جانبی این نمایشگاه، اظهار کرد: در رودیداد جنبی اینوتکس کوآپ، فرصتی فراهم شده است تا استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور به صورت رو در رو با نمایندگان شرکت‌های بزرگی مانند شرکت‌های خودور سازی مذاکره کنند. این ملاقات‌ها می‌تواند به جذب سرمایه و حل نیازهای فناورانه شرکت‌های بزرگ منتهی شود.

به گفته عباسی، همچنین در این رویداد مذاکرات متعددی در جریان است تا سخنرانان بین‌المللی از کشورهای مختلف در این رویداد حضور یابند. برخی از برندگان جایزه مصطفی(ص) که در کشور خودشان کسب و کارهای فناورانه تاسیس کرده‌اند، نیز به عنوان سخنران به این رخداد دعوت شده‌اند.

نهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوکس، 22 مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود. این رخداد بزرگ حوزه فناوری، پذیرای شرکت‌های فناور، استارتاپ‌ها و فعالین عرصه نوآوری از سراسر جهان است. به دلیل شیوع ویروس کرونا، بخشی از غرفه‌های این رویداد به شکل مجازی و سه بعدی طراحی شده است.


  • بازدیدکنندگان: 84
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ