اخبار
08-21-1399
همراه با اعطای وام به شرکت های دانش بنیان


بانک قرض‌الحسنه رسالت به عنوان اولین بانک تمام الکترونیک کشور از سال 1400 خدمات خود را به صورت غیرحضوری و تمام الکترونیک به اعضای پارک فناوری پردیس و عموم مردم ارائه خواهد داد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در حال حاضر و در شرایط کرونایی 95 درصد خدمات بانک قرض‌الحسنه رسالت از جمله افتتاح حساب، صدور دسته‌چک، دریافت اینترنت بانک، موبایل بانک و دریافت وام به صورت غیر حضوری و الکترونیکی به اعضای پارک فناوری پردیس و عموم مردم ارائه می‌شود.  این بانک در سال 1400 کلیه خدمات خود را به‌صورت غیرحضوری ارائه خواهد داد.
به علاوه شرکت‌های دانش‌بنیان عضو پارک فناوری پردیس با حمایت شرکت‌های اعتبارسنجی می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از صندوق نوآوری و شکوفایی، اقدام به دریافت وام از بانک قرض‌الحسنه رسالت کنند. کلیه این وام‌ها بدون سود و همراه با 2 درصد کارمزد ارائه می‌شود. همچنین این وام‌های قرض‌الحسنه در شعب فیزکی بانک رسالت تاسقف 30 میلیون تومان و در شعب مجازی تا سقف 60 میلیون تومان به شرکت‌های دانش‌بنیان اعطا می‌شود.
علاقه‌مندان به دریافت خدمات الکترونیکی بانک قرض‌الحسنه رسالت و آگاهی بیشتر از شرایط وام‌های پرداختی می‌توانند با شماره 09125851410 به نام پوریا کاشانیان تماس حاصل نمایند.

  • بازدیدکنندگان: 61
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ