اخبار
11-18-1397
به‌منظور آشنایی با فعالیت‌های این مرکز برگزار شد؛

کارخانه نوآوری در تاریخ 10 و 15 بهمن‌ماه میزبان شهردار مشهد و استاندار آذربایجان شرقی باهدف آشنایی با فعالیت‌های در دست اقدام این مرکز بود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در هفته‌ای که گذشت محمدرضا کلایی شهردار مشهد مقدس و محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی از کارخانه نوآوری آزادی بازدید کردند. در این بازدیدها که باهدف آشنایی با فعالیت‌های در دست انجام در کارخانه صورت گرفت، ضمن آشنایی و تعامل با برخی تیم‌های استارت‌آپی فعال و مستقر در کارخانه، از روند پیشرفت عملیات بازسازی فضاهای عمومی و سوله‌های کارخانه نیز بازدید به عمل آمد.

مهدی عظیمیان، مدیر کارخانه نوآوری آزادی در این بازدیدها گفت: استفاده از امکانات شتابدهنده‌های تخصصی متعدد، فضاهای کاری اشتراکی با امکانات کافی و همچنین فرصت‌های هم‌افزایی بین استارت‌آپ‌ها، استفاده از خدمات مربیان مجرب، ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران، صندوق‌ها و سرمایه‌گذاری جسورانه تنها بخشی از حمایت‌های این کارخانه از استارت‌آپ‌ها و شتابدهنده‌ها است.

وی افزود: همچنین خدمات و امکانات رفاهی از قبیل کافه، رستوران، اتاق‌های جلسات و... ازجمله مزایای فراهم‌شده برای حضور استارتاپها در کارخانه نوآوری آزادی است.

شایان‌ذکر است، کارخانه نوآوری آزادی به‌عنوان اولین شعبه پارک فناوری پردیس در غرب تهران و در مجاورت ایستگاه متروی بیمه واقع‌شده که پس از اتمام عملیات بازسازی و آغاز فعالیت تمامی شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری مستقر در کارخانه، بخش اعظمی از نیازهای اکوسیستم کارآفرینی کشور را مرتفع خواهد کرد.


  • بازدیدکنندگان: 532
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ