اخبار
06-22-1394
در راستاي ارتقا دستاوردهاي شركتهاي دانش بنيان صورت گرفت

يكي از اعضاي مجمع تشخيص مصلحت نظام از نمايشگاه دائمي دستاوردهاي فناورانه پارك فناوري پرديس بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس دكتر محمد جواد ايرواني معاون نظارت و حسابرسي دفتر مقام معظم رهبري و عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام و هيات همراه متشكل از اعضاي كميته برنامه‌ريزي و راهبري اقتصاد مقاومتي دفتر مقام معظم رهبري از پارك فناوري پرديس بازديد كرد.

بنا به اين گزارش در ابتداي اين بازديد كه به دعوت پارك فناوري پرديس صورت گرفت با برگزاري جلسه‌اي دو ساعته فعاليت‌هاي پارك و شركت‌هاي دانش‌بنيان مستقر در مجموعه تشريح و برنامه‌هاي اجرايي در حوزه توسعه فناوری هاي نوين و تجاری‌سازی به هيات ميهمان اعلام شد.

در ادامه اين جلسه حضار به بحث و تبادل نظر در خصوص موانع موجود در روند فعالیت و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و توانمندی‌های این حوزه پرداختند تا برنامه جامعي در خصوص رفع اين موانع تبيين و بسترهاي رشد و پيشرفت در حوزه علوم نوين رفع شود.

دكتر ايرواني و هيات همراه، سپس از از نمايشگاه دائمي دستاوردهاي فناورانه، مركز فناوري سراج، شركت توان پژوهان فناور پاسارگادو شركت «دانش‌انديش‌رانا»، مستقر در پارك بازديد و از نزديك با تعدادي از محصولات Hi-Tech توليد شده توسط شركتهاي عضو پارك آشنا شدند.

هيات ميهمان از شركت «كارافن پردازمبتكرمانا» فعال در حوزه طراحي وساخت سيسستم‌هاي توموگرافي، شركت «ايرانيان بانژ» فعال در حوزه تهيه شناسنامه فني ومهندسي معكوس گيربكس‌ها و همچنين شركت «سيمرغ ايده پرديس» كه در حوزه طراحي وساخت پهبادهاي شناسايي فعاليت مي‌نمايد بازديد كردند.

گفتني است در بخش پاياني برنامه، مذاكراتي درباره محوريت مشكلات پيش روي اقتصاد دانش‌بنيان با شركت‌هاي بازديد شده نيز صورت پذيرفت.
  • بازدیدکنندگان: 1355
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ