اخبار
04-30-1395
با هدف استفاده از ظرفيت‏ها و توانمندي‏هاي بخش خصوصي انجام شد؛

مدیران شركت بازرگانی گاز ايران به منظور رفع نيازهاي فني صنايع مادر و حمايت از توليدات و دستاوردهاي شركت‏هاي دانش‏بنيان و معرفي دستاوردها و سطح توان فني مهندسي اين شركت‏ها از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ يكي از اهداف اصلي اين بازديد، آشنايي بزرگترين شركت بازرگاني ايران-تركمنستان (شركت پتروتجارت) با پارك و آشنايي با محصولات با قابليت صادرات شركت‌هاي عضو پارك بود.

شركت بازرگاني گاز ايران و شركت پتروتجارت هرمز در این بازدید با شركت‌هاي فطروسي و الكترونيك برتر وارد تعامل شده و محصولات اين 2 شركت در سومين نمايشگاه نفت گاز پتروشيمي، ساختمان و انرژي، آب و برق و خدمات فني و مهندسي در تركمنستان (عشق آباد) در غرفه شركت پترو تجارت هرمزان به نمايش گذاشته خواهد شد.

ايران ساليانه نزديك به 3 ميليارد دلار از تركمنستان گاز طبيعي خريداري مي‌كند و نيمي از اين مبلغ بصورت نقدي و نيمي از آن بصورت كالا پرداخت ميشود و اين بازديد زمينهساز صادرات كالاهاي دانشبنيان توليدي در پارك به كشور تركمنستان بود.

در پایان این دیدار مهمانان از گروه صنعتي هوشمند آسيا، الكترونيك برتر، تحقيقات الكترونيك فطروسي و آرا پژوهش مستقر در پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

  • بازدیدکنندگان: 1058
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ