اخبار
05-21-1399
با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری

نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) از فردا، چهارشنبه 22 مرداد آغاز شده و تا شنبه 25 مرداد ادامه دارد. مراسم افتتاحیه با حضور «سورنا سناری» معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، 2020 برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مراسم افتتاحیه اینوتکس 2020 فردا با سخنرانی آنلاین دکتر «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رئیس جمهور،‌ و سخنرانی‌های حضوریِ «مهدی صفاری‌نیا» رئیس پارک فناوری پردیس و «سجاد عباسی فشمی» دبیر نمایشگاه، ساعت 14 در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

دبیرخانه رویداد اینوتکس به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان و تاثیرات ناشی از آن و با توجه به لزوم رعایت فاصلهگذاری اجتماعی، به منظور تامین سلامت افراد، تصمیم به لغو برگزاری فیزیکی این نمایشگاه گرفت و این دبیرخانه بر آن شد که رویدادها و بخشهای جانبی اینوتکس را در تاریخ 22 الی 25 مردادماه 1399 به شیوه‌ای خلاقانه و از راه دور به صورت مجازی(Virtual) برگزار کند.

در نمایشگاه مجازی اینوتکس غرفهها و فضای نمایشگاه به صورت 3D مدلسازی شده و مشارکت‌کنندگان ضمن دریافت این غرفهها، امکان معرفی محصولات یا خدمات خود، اشتراک‌گذاری فیلم، عکس یا کاتالوگ در غرفه مد نظر، گفتگو و چت با بازدیدکنندگان از غرفه، حضور در رویدادهای مجازی و برقراری جلسات با سرمایهگذاران و منتورهای استارتاپی را به صورت Virtual داشته باشند.

به جز مراسم افتتاحیه، اختتامیه (و بخش اهدای جوایز آن) و بخش سخنرانی‌های استیج که به صورت حضوری و با مخاطب محدود برگزار می‌گردد، تمامی بخش‌های اینوتکس 2020 به صورت مجازی انجام می‌شود.


  • بازدیدکنندگان: 93
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ