اخبار

«محسن پیلان‌نژاد» مدیر کل برنامه‌ریزی و امور اقتصادی پارک فناوری پردیس از برگزاری اولین نشست مجمع فناوری و نوآوری استان تهران در 23 شهریور ماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، «محسن پیلان‌نژاد» با اعلام این خبر، گفت: در جهت هم افزایی بین عناصر زیست‌بوم فناوری و نوآوری، کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان تهران در جلسه مورخ 20 بهمن ماه سال گدشته، تشکیل ستاد هماهنگی امور فناوری و نوآوری استان را تصویب کرد.
وی در مورد فعالیت این مجمع توضیح داد: مسائل و چالش‌های اصلی توسعه و ارتقاء زیست‌بوم فناوری و نوآوری استان تهران در مجمع فناوری و نوآوری بررسی شده و جمع‌بندی این مباحث توسط ستاد هماهنگی امور فناوری و نوآوری، به کارگروه آموزش و پژوهش استان تهران ارائه می‌شود.
مدیر کل برنامه‌ریزی و امور اقتصادی پارک فناوری پردیس اعلام کرد: بر این اساس، اولین نشست مجمع فناوری و نوآوری استان تهران با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار و شهردار تهران و جمعی از عناصر فعال در زیست‌بوم فناوری و نوآوری استان تهران، در تاریخ 23 شهریور 1399 برگزار می‌شود.
پیلان نژاد ادامه داد: در این نشست دستگاه‌های دولتی موثر در زیست‌بوم فناوری و نوآوری استان، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد واحدهای فناور، سرمایه‌گذاران خطرپذیر، صندوق‌های پژوهش و فناوری و شتابدهنده‌های نوآوری مستقر در استان تهران، حضور خواهند داشت. همچنین بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، نشست‌های این مجمع هر سال، 2 بار برگزار خواهد شد.

  • بازدیدکنندگان: 183
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ