اخبار
09-05-1398
به همت اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری

اولین میز خدمت سرمایه‌گذاری پارک فناوری پردیس به همت اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، میز خدمت سرمایه‌گذاری، نشستی‌ست که شرکت‌ها با حضور در آن، می‌توانند سؤالات و ابهامات خود را در رابطه با شرایط جذب سرمایه، به‌صورت اختصاصی مطرح کنند. در این برنامه، کارشناسان و مشاوران ضمن پاسخگویی به سؤالات و ابهامات شرکت‌ها، روش‌های جذب سرمایه را با توجه به نوع نیاز شرکت متقاضی ارائه و در صورت حائز شرایط بودن شرکت، طرح را به لیست طرح‌های متقاضی سرمایه پارک فناوری پردیس اضافه می‌کنند تا در مراحل بعدی، خدمت جذب سرمایه‌گذار به شرکت ارائه گردد.

در اولین دوره از برگزاری این خدمت، پس از فراخوان اعلام برگزاری، شرکت‌ها با رزرو وقت قبلی در جلسات حضور یافتند تا به نیاز‌ها و تقاضایشان رسیدگی شود. در این دوره، شرکت‌های حوزه تجهیزات پزشکی و مخابراتیِ عضو مرکز رشد فناوری نخبگان، در برنامه حضور پیدا کردند.

نوع دغدغه‌ شرکت‌های حاضر در این دوره، بیشتر متمرکز بر زمان و مرحله جذب سرمایه بود. ابهاماتی از این نوع که در کدام مرحله از چرخه رشد شرکت، چه نوعی از روش‌های تأمین مالی برایشان مناسب است. از دیگر مسائل شرکت‌های مراجعه کننده، کم‌اطلاعی از ساز و کارهای اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور در زمینه چگونگی دست‌یابی به منابع مالی بود که در این برنامه، پاسخ و راهکار‌های لازم توسط کارشناسان اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری ارائه شد.

لازم به ذکر است، برخی شرکت‌های مراجعه کننده که پس از بررسی اولیه مشخص گردید آماده جذب سرمایه هستند، به لیست شرکت‌های متقاضی سرمایه پارک اضافه شدند تا با همکاری کارشناسان اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری، پس از تکمیل اطلاعات لازم، جهت ارائه به سرمایه‌گذار معرفی شوند.

گفتنی‌ست، این برنامه هر ماه پس از اطلاع‌رسانی در رسانه‌های رسمی پارک فناوری پردیس، با حضور مشاوران و کارشناسان حوزه سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود و شرکت‌های پارک فناوری پردیس و تیم‌های کارخانه‌های نوآوری، می‌توانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.


  • بازدیدکنندگان: 251
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ