اخبار
04-25-1399
مزایای عضویت و استقرار در فاز 3 پارک در گفتگو با مدیرکل جذب و پذیرش واحدها فناور:

«محمدحسین عسگری» مدیرکل جذب و پذیرش واحد‌های فناور پارک فناوری پردیس گفت: شرکت های عضو پارک فناوری پردیس می توانند از تسهیلات خدمت نظام وظیفه برای کارکنان شرکت‌های خود استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس به نقل از خبرگزاری آنا، با توجه به انتشار فراخوان واگذاری اراضی فاز 3 پارک فناوری پردیس، محمد حسین عسگری در خصوص ناحیه نوآوری پارک فناوری پردیس بیان کرد: پارک فناوری پردیس برنامه دارد ناحیه نوآوری پردیس را تا سال ۱۴۱۵ به هزار هکتار برساند. واگذاری فازهای یک و دو این پارک انجام شده،عملیات‌های عمرانی در فاز یک تقریبا تمام شده، ساخت‌وساز در فاز دو نیز شروع شده که تا پایان سال بخش عمده‌ای از آنها به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: به طور کلی ۲۵۰ شرکت نوپا، تولیدی و صنعتی در فاز یک و دو ناحیه نوآوری پردیس مستقر هستند. ۴ هزار و ۷۰۰ نفر نیز در این شرکت‌ها مشغول به کار هستند. واگذاری فاز سوم ناحیه نوآوری با مساحت ۳۴ هکتار از ابتدای سال ۹۹ شروع شده است. در فراخوان اول بخشی از فاز سه واگذار شد و حال برنامه داریم تا انتهای مرداد ماه ۳۰ قطعه دیگر را نیز واگذار کنیم.

مدیرکل جذب و پذیرش واحد‌های فناور پارک فناوری پردیس گفت: فاز سه «پردیس کارآفرینی» نام دارد و تنها شرکت‌های تولیدی دارای نیروی انسانی متخصص و فناوری‌ های‌تک و واحدهای توسعه و تحقیق صنایع می‌توانند در آن مستقر شوند. در فراخوان اخیر دو جامعه هدف دیگر را نیز مدنظر قرار داده‌ایم که شامل شتاب‌دهنده‌های نوآوری و آزمایشگاه‌های مرجع و کارگاه‌ها می‌شود. اولویت پذیرش با شرکت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، تجهیزات پزشکی، الکترونیک و ابزار دقیق، شتاب‌دهنده‌های فناوری و آزمایشگاه‌های مرجع و کارگاه‌هاست. تخفیفات و تسهیلات ویژه‌ای برای شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌شود.

عسکری با اشاره به مزایای حضور در پارک برای شرکت‌ها شامل معافیت مالیاتی، معافیت از عوارض شهرداری و استفاده از تسهیلات نظام وظیفه، بیان کرد:همچنین شرایط پرداخت خاص و تخفیفات ویژه‌ای برای شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدی علاقه‌مند به استقرار در فاز سه ناحیه نوآوری پردیسدر نظر گرفته شده است.


  • بازدیدکنندگان: 130
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ