اخبار
07-27-1396
در نخستین دوره از جایزه مدیریت منابع انسانی؛

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا مستقر در پارک فناوری پردیس در نخستین دوره از جایزه مدیریت منابع انسانی موفق شد جایزه مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی «تندیس زرین D3» را کسب کند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این ارزیابی که توسط دانشگاه تهران انجام میشد، ۱۵۷ شرکت از سازمان‌های دولتی و خصوصی و صنایع مختلف شرکت داشتند و تنها ۲۱ شرکت توانستند پس از گذراندن مراحل ارزیابی برای دریافت این جایزه برگزیده شوند كه نهایتا در بين اين شركت ها، ارتباط فردا موفق به كسب تنديس زرين D3 شد.

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا بر این اعتقاد دارد که ارزش نهایی تنها در صورتی به مشتریان و جامعه عرضه می‌شود که فضایی سازنده و مطلوب برای همکاران مجموعه فراهم شود که در آن هر یک از افراد بتوانند نقش‌آفرینی نمایند و در تحقق اهداف این خانواده سهیم باشند.

برای دستیابی به این هدف مهم و اطمینان از حرکت در مسیر صحیح، واحد منابع انسانی شرکت ارتباط فردا در ارزیابی‌های معتبری که مبتنی بر استانداردهای این حوزه و بر اساس بهترین ‌روش‌ها انجام می‌شود، به صورت مستمر و سالانه شرکت کرده و علاوه بر معرفی و عرضه تجارب خود در این ممیزی‌ها و تقویت برند مجموعه، از بازخوردهای دریافتی در جهت بهبود و ارتقاء‌ سطح ارائه خدمات به همکاران بهره‌مند می‌شود.

تندیس زرین D3 در مراسم پایانی دومین همایش مدیریت منابع انسانی به دكتر سارا سام خانی مدیر منابع انسانی ارتباط فردا اهدا شد.

  • بازدیدکنندگان: 864
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ